Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy eljárunk...

Miért van az, hogy eljárunk strandra, egy medencébe ülünk félmeztelenül vadidegen és akár unszimpatikus emberek közé, gyógyvízben hosszabb időre kisebb medencébe (ahol biztos "balesetek" is történnek)?

Figyelt kérdés
Holott idegen emberek vagy akár a szomszéd előtt nem szívesen mutatkoznánk félmeztelenül, egy fürdőkádba meg végképp nem ülnénk velük. Pedig a végeredmény ugyanaz. Hát nem furcsa?
2013. okt. 29. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

mert, ha egy tömeg elkezd valamit amiben van valami jó, és ezt sokan folytatják, akkor egyszer csak ez azt vesszük észre, hogy ilyen végeredménye lehet a dolognak..


ezeket hívom én emberi baromságnak

2013. okt. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a strandon mindenki fürdőruhában van. Ezért ott nem érzed kínosan magad.

Viszont én nagyon szeretek a vízben lenni, és ha jól érzem magam nem nagyon érdekel, hogy belehugyoznak a vízbe meg beleköpnek stb..

2013. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megosztottátok a véleményeteket:-) Viszont ha mindenki meztelenül van egy fkk strandon, akkor én mégsem vetkőznék le semmi pénzért, hiába, hogy a többség így meg úgy. Kíváncsi lennék az egész kultúrtörténeti fejlődésére. Gondolom, az ősemberek nem zavartatták magukat, egyébként sem voltak túlöltözöttek, igényesek. Egy közös "dagonyázás" természetes volt. De később? A legelső említés, amire tanulmányaimból vissza tudok emlékezni a török és a római fürdő. Férfiak, nők különválasztva, ok, ez még elmegy. De utána? Dédnagyanyáink, talán nagyanyáink (1900-as évek eleje) még bebugyolálva mehettek fürdőzni, de vajon akkor már közös medencék voltak? De mindettől eltekintve azért tényleg furcsa, hogy egy medence ok, egy kád viszont nem...
2013. okt. 31. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!