Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » "Mi legyek ha nagy leszek? "...

"Mi legyek ha nagy leszek? " Egyre kevésbé tetszik, amit jelenleg tanulok, és szeretnék másik irányba indulni, de nem tudom, mivel tudnék foglalkozni, részletek lenn.

Figyelt kérdés

Jelenleg kereskedelem-marketinget tanulok az egyetemen, de nagyon nem jött be a dolog. Mindenképp be szeretném fejezni, hogy azzal is legyen egy diplomám, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem ilyen munkakörben szeretnék elhelyezkedni. (már harmadéves vagyok, szóval ez nem ilyen légbőlkapott dolog azért)

Egy ideje azon gondolkodom, hogy legszívesebben állatokkal foglalkoznék, de az állatorvosi egyetem nekem túl nagy falat volna, és sajnos van némi problémám az allergiámmal is, amit folyamatosan kezelnek, mostanság pedig javulófélben van már a dolog. (Szóval remélem rendbejövök, és ez nem lesz akadály)

Milyen más munkák léteznek, az állatorvosi pályán kívül, amivel állatok közelében lehetnék, segíthetnék rajtuk? Esetleg van valami ilyen jellegű képzés valahol? 20/L



2013. okt. 30. 12:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem írni, hogy főleg az egzotikus állatok érdekelnek, a rágcsálókat meg különösen imádom, úgyhogy nem a szabvány kutya-macskás irányban gondolkodom.
2013. okt. 30. 12:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem allatorvos, akkor az allatkertben vmi gondozo, vagy allatkereskedesben elado.

Nezz utana, hogy mi kene ahozz, hogy az allatkertbe dolgozhass.

2013. nov. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!