Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hol és milyen társaságot...

Hol és milyen társaságot érdemes keresni?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy azok az emberek akik már kijárták az iskolát és dolgoznak hol és hogyan ismerkednek meg új emberekkel? Azok nem érdekelnek akik a gimiben/egyetemen találták meg életük szerelmét és az életre szóló barátságokat, hanem pl. azok válasza érdekel akik elköltöztek egy olyan városba ahol egyetlen egy ismerősük sem volt. Hogyan találjátok fel magatokat? Hol és hogyan illetve milyen személyekkel/társaságokkal ismerkedtek meg?

2013. okt. 31. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem neten akar ismerkedni, akkor ugy is lehet, hogy "minden" varosban leteznek mindenfele tanfolyamok, akar nyelvtanfolyamok, akar kozos hobbin alapulo tanfolyamok, kurzusok, joga, aerobik, edzoterem, konyvtar...stb..ilyen helyeken bele lehet futni emberekbe, hisz azok is ugyanaz okbol vannak ott mint aki elemegy oda ..ha valaki eleg bator es meg mer szolitani masokat, akkor siman lehet igy is ismerosoket, baratokat szerezni...
2013. nov. 1. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Konkrét, személyes tapasztalatokat írok: egy új haveromat innen szereztem, egy téma kapcsán ami mind a kettőnek érdekelt. Heti 1-2x találkozunk.

A másik haverommal együtt jártam általánosba, itt kezdtünk újra találkozgatni, havi pár alkalom, igazából csak piálás.

Járok emellett nyelvtanfolyamra is: nagyon jót eldumálgatok ott és óra után 1-2 emberrel, de semmi több.

Sport: magányos sportokat űzök egyelőre, senkivel se haverkodtam össze, de hátha. Tervezek elmenni valami csoportosra is, hátha.

Emellett néha elmegyek pár koncertre, de még véletlenül se ismerkedtem ott össze senkivel. Nem is erőltetem, nem fogok részegen odamenni egyéb részegekhez, ebből kinőttem, és ez volt kb. az életem néhány éve, hát nem sok értelme volt.

Ja és a munka: ott nem is akarok senkivel megismerkedni mélyebben, csak ártanék magamnak ha közel engedném őket, másrészt elég azokkal az emberekkel heti 40 órát eltölteni.

Szóval unatkozni nem szoktam, jobb mint a semmi, de ennél azért több kéne.

2013. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(Innen szereztem alatt a gyakorikerdesek.hu-t értem.)
2013. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!