Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy sikerült a tegnapi buli?...

Hogy sikerült a tegnapi buli? Hány órára értél haza? Most hogy érzed magad?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Jó volt, de volt már 100X jobb. A zene király volt, a hangulat is. Elég érdekes is volt......

Á! Most hogy belegondolok, jó volt!! :D Voltak nagy pillanatok. :D Hajnal 5-kor léptem be az ajtón. A szüleim kizártak.Vagyis a zárban hagyták a kulcsot, én meg így a sajátommal nem tudtam kinyitni az ajtót! o_o' xD Kb negyed óráig az esőben püföltem az ajtót, míg apa ki nem jött. Csodás hangulata volt. xD Most átlagosan érzem magam, kicsit kómás vagyok. :)

L/15

2009. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem buliztam, hanem egy sráccal iszogattam kettesben egy beülős helyen. Nem tudok mit mondani az estéről, kicsit csalódott voltam a végén, mert nem úgy fognak alakulni a dolgok köztünk, ahogy én szeretném.:( 3 körülre értem haza és most másnapos vagyok és a lelkem is fáj...
2009. nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

tegnap nem voltam buliba. Szombaton voltam :D

amugy kösz kérdéset k*rvajóóóvolt :DDDDD beszívtam beb*sztam aztán buliztam és olyan 7fele hazaéestem és vasárnap estig aludtam :D

2009. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%

én pénteken voltam, de nagyon jó volt kb 6-kor értem haza, ilyen részeg még nem voltam, vagy ha igen arra meg nem is emlékszem xD

17/L(ész büszke vagyok rá xD)

2009. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam pénteken volt buli.. XD Én nekem nem kellett haza érni, de a többieknek el kellett menni, hogy tudjak végre lazulni.. Hát délután 5kor kezdődött és reggel 7kor mentek el, kb úgy kel elképzelni, hogy volt aki még reggel 7kor piával a kezébe ment el.. xD

Én hajnali 4től 7ig a wc-ben töltöttem a bulit. Enyhe alkohol mérgezés megvolt.. XD Hát nagyon durván remegtem mint egy epilepsziás.. Így még soha nem rúgtam be.. De nem is akarok. Mondjuk sztem azért ütött ekkorát a pia, mert iszonyat sokat ittam és mert fél éve 1 korty nem ment le a torkomon.. Hát edzem magam szilveszterre.. :D

Szombaton egész nap olyan voltam mint egy zombi, hulla k.o. xD

2009. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!