Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az miért van, hogy ha egy...

Az miért van, hogy ha egy videómat igényes akkor leszarják, de ha igénytelen akkor 30-40-ezre nézettsége is lehet?

Figyelt kérdés

Pl napiszarra nem lehet beküldeni igényes, humoros videókat amivel ha dolgoztam mondjuk 40-50 órát megérdemelne némi nézettséget, nevetést is okozna a nézőknek..


oda csak is kizárólag igénytelen videók kerülhetnek ki..


miért van ez? miért nézik le az embert ha igényesen megcsinálja a videóját, szemben azzal aki összeszed pár képet a googleből, aztán rámond valamit



2013. nov. 4. 13:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*s
2013. nov. 4. 14:17
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Napiszar egy fikaoldal, ahol azokat állítják pellengérre akik akaratlanul is hülyét csinálnak magukból, nem pedig reklámoldal ahol megmutathatod hogy mire vagy képes. Ha pedig van reklám, az fizetett, hiszen téged hirdetnek vele.


Ezen kívül így is van pár száz humorblog amikre kitehetik a művedet, és nem azzal a körítéssel hogy milyen szánalmas a készítője.

2013. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyetértek azzal amit mondasz, de azok az oldalak, amiket mondasz nézegeti mondjuk pár tízezer ember, a napiszart meg több százezer, akár milliók, baromi ellentmondásos ez az egész
2013. nov. 4. 15:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nézik kevesebben az igényes alkotásokat, mert rengeteg ember egyszerűen segghülye, hogy finoman fogalmazzak. Tehát nekik ezek az összecsapott gagyi sz*r videók tökéletesen megfelelnek szórakozás céljából.

Mint az előttem válaszoló is írta a napisz** egy fika blog, tele tudjuk mikkel.

Én azt mondom, legyen max pár ezres nézettséged (ne értsd félre!), de a videóid legyenek igényesek, és kreatívak.

Ha így teszel előbb utóbb rákapnak az emberek, és "dőlni" fog a nézettség.

2013. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!