Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy igényes lány megtud szeretni egy igénytelen fiút? Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, eszméletlen egyénisége van stílusa, szíve, tökre kezdem megszeretni, de sajnos nagyon igénytelen. Ő ilyen filozofikus típus és szerinte a külsőségek, kinézet, abszolút nem számít és szerinte ebbe a világba felesleges adnia magára, olyan tudós típus. Nem ápolatlan, mert fürdik stb, nem büdös, de ruhái idétlenek, szakadtak hajával nem foglalkozik, fogai borzalmasak stb. Én nagyon adok magamra igényes lány vagyok, így nem tudom hogy működne köztünk ez a kapcsolat, de nagyon bejön a fiú, stílusa, lelke, személyisége, már egész nap szinte rá gondolok. Nem tudom mi tévő lehet, ez a dolog visszatart, de szól mellette sok minden más is
2013. júl. 7. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok esélye van ennek hosszútávon.
2013. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Amélia:) ***** válasza:
Szerintem nem :/ legalábbis magamat nem tudom elképzelni egy általad leírt fiúval
2013. júl. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ennek ellenére is jól néz ki, akkor igen. Egyébként nem.
2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Neora(Ádám) gondolsz??
2013. júl. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Amélia:)

Tudom miről beszélsz, pontosan így gondoltam én is, ahogy te, addig ameddig meg nem ismertem ezt a fiút.

2013. júl. 7. 16:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogyha kedvelek valakit, akkor a hibáival együtt szeretem. :)

De azért egy alap tisztálkodást lenyomhatna naponta, fürdés-hajmosás-fogmosás-dezodor. Tudom, hogy a kapcsolatban el kell fogadni a másikat, de ezek tényleg nagyon alap dolgok!

Szerintem ha összejöttök, akkor elmondhatnád neki ezeket, hogy ez nem a külsőségekről szól, hanem a higiéniáról szól. Ha megmosná a fogát naponta kétszer, ő is jobban érezné magát!

2013. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-os

Higiéniával nincs gond, mondtam, csak az öltözködése kint mindene, haja lóg össze vissza, stb fogai kesze-kuszák fél centis rés van közte stb

2013. júl. 7. 16:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

fordítok:


van egy srác aki nekem nagyon bejön, de a környezetemben egy világ dőlne össze ha kiderülne, hogy én nem egy sekélyes csak külcsínre és mások véleményére adó tucatember vagyok

2013. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

meg_tud szeretni


meg_tud szeretni


Te igényes lány...

2013. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ismét élő példa arra, amikor összecsap a tudat, felszínesség, külsőség az érzelemmel szívvel és egy belső konfliktust teremtve az egyénben.


Nagyon sok ilyennel találkozok, sajnos külsőségekre épülő világunk ilyen dolgokat produkál

2013. júl. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!