Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám "átnevelni"...

Hogyan tudnám "átnevelni" magam otthonülős típusból spontán, társaságba-utcára járós emberré?

Figyelt kérdés

Nagyon durva a helyzet nálam, azt hiszem. Ha pl kedden lefixálok egy programot csütörtökre, úgy érzem, hogy akkor leszek majd szabad, ha túl leszek a csütörtöki programon. Akkor is, ha csak egy kávézásról van szó egy barátommal! Ez nem normális. Mindig túl akarok lenni a dolgokon, ahelyett, hogy élvezném őket. Az otthon ücsörgős, semmittevős napok néha jók, de az a baj, hogy azt vettem észre, most már csak és kizárólag abból áll az életem, hogy otthon vagyok, ülök, fekszem, lusta vagyok, semmit nem csinálok, és ha nagy ritkán bejön egy program (kirándulás, utazás, különórák, edzés, barátokkal találkozás), azért imádkozom, hogy érjek már haza.

Hogyan tudnám átszoktatni magam? Mert rosszul érzem magam így, undorom saját magamtól, amikor pizsamában fekszem egész nap a kanapén, és görcsbe rándult gyomorral "várom" az 5 órát, amikor el kell indulnom mondjuk találkozni valakivel...

Segítsetek!


2013. jún. 11. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Járj többet olyan helyre, ahol szeretsz lenni
2013. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

xD én is hasonló vagyok... egyelőre csak azt tudom javasolni, hogy járj el többet és találd meg azt, amit szeretsz kint csinálni.

Meg valami sportot csinálj, már csak az egészséged miatt is mindenképpen! :)

2013. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is szoktam igy lenni, én azt szoktam csinálni, hogy megpróbálom lesz*rni hogy jó leszt e vagy rossz az a bizonyos találkozás, és aztán néha elég jó dolgok sülnek ki, hallagtok vmi zenét, az oldja a hangulatot stb...van ilyen személyiség, engem is néha zavar, régebben ittam sokat hogy ezt leküzdjem, ma már rájöüttem hogy tartósan nem megoldás: D
2013. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!