Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vágjunk vissza a bunkó...

Hogyan vágjunk vissza a bunkó embereknek?

Figyelt kérdés

A csoportban van 2 srác, aki gátlástalanul mindenkinek a lelkébe tapos és megalázzák. A tanárnő ezt élvezi is, úgy hogy rásegít nekik, hogy szórakoztassák a többieket.

Na már most, ez engem nagyon idegesít. Én nagyon gyatra vagyok abból a tantárgyból, szóval őszintén és dalolva bevallom, hogy hülye vagyok hozzá és természetesen jókat nevetek magamon. De amikor már utánozzák a bénaságomat és szabályosan lenéznek, azt nem bírom. Ilyenkor mikor csak tehetem beszólok nekik, bár legszívesebben elküldeném a k.a-ba, de azzal úgy sem érnék el semmit. Az a legborzasztóbb, hogy a többiek élvezik amikor alázzák az embereket. Mit lehet tenni az ilyen kőbunkók ellen? Akiket az anyjuk nem nevelt meg elég rendesen.


2009. nov. 17. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egesd le oket azzal,hogy csinalj ugy mintha a srac tetszene neked,aztan ejtsd pofara....es ezzel cukkolhatod hogy dobtad ot. ez kb egy-ket het alatt ossze is jon.Egy ideig biztos nem fog piszkalni.
2009. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kérdező fiú.....
2009. nov. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
95%

Végtelenül primitíven viselkedhetnek,de egyébként van elképzelésem,hogy körülöbelül milyen suhancokra illik a jellemzésed.

Biztos ilyen senej-denej,tahók lehetnek...


A tanárnőnek is csak gratulálni tudok,ő sincs valami nagy intelligenciával megáldva.Nyilván nincs visszatartóerő az osztályotokban,ezért csinálják a srácok azt,amit tesznek.

Látják a tanáron,hogy még neki is tetszik...


Amit tehetsz: Magasról teszel rájuk (Igen,elhiszem hogy baromi irritáló lehet) de ne foglalkozz velük!

Szerintem nem kell elkezdeni taktikázni,hogy miként vágj vissza nekik.


Amúgy szinte mindehol van olyan,hogy a tanulók kiröhögik egymást,cikizik azokat akik esetleg visszahúzódóbbak.Ritka ocsmány dolog,dehát csakis a saját szintjüket reklámozzák.


18/L

2009. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

''mindenkinek a lelkébe tapos és megalázzák.''

Igy nem ir egy fiu....legalabb is en nem igy szoktam fogalmazni.

2009. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ököllel
2009. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Hahó! Itt nem a visszahúzódása miatt röhögik ki a kérdezőt, hanem mert béna abból a tárgyból, ráadásul ezen ő jól szórakozik. Tanulj jobban öcsém/húgom, és akkor nem fognak röhögni rajtad! Húzz bele, mutasd meg, hogy vagy olyan jó mint ők, de ha te magad is kiröhögöd saját magad, akkor mit vársz a többiektől?!
2009. nov. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tény, rajta vok. De szerintem, először a jobb, ha saját magadon röhögsz(ha akár magadban is), mert ugye már nehogy már kiröhögjön. Mert ezzel csak lealacsonyít.

Nem csak velem, mindenkivel ezt művelik, mert ugye ők sokkal jobbak nálunk. Szerintem csoportosan összefogunk ellenünk.

az első válaszolónak, ilyen gyermeteg módszerhez nem folyamodunk:)

2009. nov. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!