Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy megváltozzo...

Mit tehetnék, hogy megváltozzon a helyzet? ( Bővebben lent -->)

Figyelt kérdés
Évek óta úgy érzem hogy nagyon magányos vagyok, nagyon egyedül érzem magam. Akit a legjobb barátnőmnek tartottam szó nélkül elköltözött. Utána lettek "barátaim", vagyis inkább ismerőseim. Úgy érzem hogy nincsenek barátaim. Társaságban nem tudok miről beszélni(még msn-nen se), csak hallgatok, de én tudom, hogy ezt az emberek unják.Egyszerűen nem tudom miről beszélhetnék. Általában mindenki otthagy, elmennek ide-oda, de nélkülem. Én szeretnék végre igazi barátokat, akiknek nem csak egy pótlék vagyok, mikor a legjobb barátnőjük nincs ott éppen, vagy csak mikor lesúgni kell valamilyen dolgozatot.Kezd elegem lenni. Mit tegyek? 14/L
2009. nov. 17. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is 14 vok, lány. Szerintem keményíts be egy kicsit, vagy mondd nekik, hogy nem nézhetik le a dogákat. Tudják, hogy ki tudnak téged használni. Ezt ne hagyd. Ha valaki nagyon jószívű, azt előbb-utóbb ki fogják használni. Legyél kicsit nyíltabb, mondd meg a véleményedet, ha valamit tetszik, vagy ha valami nem. És lehet, hogy hülyén fog hangzani, de legyél egy kicsit "irigyebb". És akkor nem fognak kihasználni. :D Sok sikert, amúgy mindjárt itt a gimi, úgyhogy ott sok új barátra tehetsz szert. ;) Sok sikert hozzá :D
2009. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Szia! Sejtem mi lehet nálad a gond :) Semmi különösebb, csak nem éppen illesz az "ismerőseid" közé. Ez miatt nem kell aggódnod! Egyébként szerintem msn-en is csak ilyen embereket ismersz.. Én is ilyesmi vagyok. Ha szeretnéd mesélek neked erről többet! Ha szeretnéd, vegyél fel nyugodtan msn-re!

/vagyis inkább küldd el az msn-edet privát mailba, mert nem szeretném kiírni ide ;)/


15/F

2009. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, ha akarsz engem is fölvehetsz msn re, ugyanígy privátba, ha akarod, én szívesen beszélgetek veled. :D
2009. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Kedves első kommentelő (második vagyok):


Szerintem nem kell a kérdezőnek rossz tulajdonságokat ("irigyebb"), felvennie csak azért, hogy beilleszkedjen.. Így is meg lehet oldani, de szerintem ez a legrosszabb megoldás. Továbbra is várom a mailt :) Amúgy átolvastam amit írtam.. és hááát... Az olyant vagyok arra értem, hogy aki inkább csendben van, mint lyukat beszél mások hasába.. :)

2009. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kedves második kommenelő! (első vagyok)

Én sem úgy értettem :D Csak arra gondoltam, hogy ha azt akarják, hogy csicskáztassák meg ilyenek akkor mondjon nemet. :D De azért köszönöm, hogy kijavítottál... XD

2009. nov. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Kedves első kommentelő (második):


Én kérek elnézést :) :P Úgy már azért másabb :)

A kérdezőnek még egy válasz: Nem érdemes csak miattuk megváltozni. Sok olyan ember van, mint te, vagy akár én.. Csak nehéz megtalálni.. Inkább add önmagadat, minthogy változni próbálj! És ahogy az első is írta... jön a 9. :D új remények, új társaság :)

2009. nov. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szegényem, lehet, hogy azért nem ír, mert annyira maga alatt van... Ne búsulj.

Első voltam

2009. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Egyébként most kíváncsi lettem.. :) (második vagyok) Te is éltél át hasonló dolgokat, vagy ilyesmi? (elsőhöz szól) 8.-ban én is rendesen ki voltam használva.. :S Azóta másik suliban vagyok, és inkább hátat fordítok az ilyen embereknek :)

Nincs sok barátom, de amennyi van, az elég :) (Bár barátokból sosem lehet elég.)

2009. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, néha eléggé ki szoktak használni az osztálytársaim. Mondjuk, ebben a nagy osztálylétszámban... (10 fő)

Alig várom, hogy másik suliba menjek, utálom, hogy az osztályban dogánál az egész osztály tőlem kérdez mindent, csak mert jó tanuló vagyok. És akkor én vagyok lecseszve, hogy miért mondom meg, de ha nem mondom meg, akkor meg ők utálnak ki...

2009. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah, és ha gondolod nyugodtan fölvehetsz msn-re...

- 1. -

2009. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!