Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetnék, hogy megváltozzo...

Mit tehetnék, hogy megváltozzon a helyzet? ( Bővebben lent -->)

Figyelt kérdés
Évek óta úgy érzem hogy nagyon magányos vagyok, nagyon egyedül érzem magam. Akit a legjobb barátnőmnek tartottam szó nélkül elköltözött. Utána lettek "barátaim", vagyis inkább ismerőseim. Úgy érzem hogy nincsenek barátaim. Társaságban nem tudok miről beszélni(még msn-nen se), csak hallgatok, de én tudom, hogy ezt az emberek unják.Egyszerűen nem tudom miről beszélhetnék. Általában mindenki otthagy, elmennek ide-oda, de nélkülem. Én szeretnék végre igazi barátokat, akiknek nem csak egy pótlék vagyok, mikor a legjobb barátnőjük nincs ott éppen, vagy csak mikor lesúgni kell valamilyen dolgozatot.Kezd elegem lenni. Mit tegyek? 14/L
2009. nov. 17. 20:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

(második kommentelő vagyok)


Hát az én osztályomban 18-an voltunk.. (ha jól emlékszem :D 2 éve volt már az..) Akkor még jó tanuló voltam.. és hát engem is az miatt.. Aztán jött a középsuli.. Azért elég nehéz az általánoshoz képest :) Meg persze én is ellustultam :S (-egyébként mail ment 1. kommentelőnek-)

2009. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszi a mail-t, megkaptam :D

Föl is vettelek, vissza is írtam, ha tudsz gyere föl msn-re:D

2009. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!