Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem egy kicsit eltávolod...

Úgy érzem egy kicsit eltávolodtam a barátaimtól úgy érzem mindenki olyan bunkó vagy legalábbis nincsenek jóban velem. Mit tehetnék hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
kb azóta érzem így mióta tanulok (tanulni kellett mert javítani kellett a jegyeimen) talán azóta kicsit csendesebb vagyok előtte sokat hülyéskedtem meg inkább a hülyeség érdekelt mint inkább az iskola most ha nem is fordítva de kevesebbet hülyéskedek. De akkor is azt hiszem nem kéne így lennie, hogy kb leszarjanak. például néha beszélek hozzájuk és oda se figyelnek
2010. jan. 25. 20:56
 1/3 papagenou ***** válasza:
szar alakok, szarni rájuk:D
2010. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Nekem is volt ilyen korszakom. Aztán rájöttem,hogy csak kerestem valami rosszat amit ráfoghatok a tanulásra.

HA eddig is jóban voltatok, figyeltek rád,akkor most is így van. Amúgy meg ha azért szarnak rád mert tanulsz, kapják be...Nem igaz barátok.

2010. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked megjött az eszed, nekik meg (még) nem, emiatt távolodtatok el egymástól. Sztem keress olyan barátokat, akik hasonló színvonalon vannak mint te!
2010. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!