Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha már reménykedni...

Mit tegyek, ha már reménykedni se tudok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem tudok pozitívan gondolkodni a jövőmmel kapcsolatban. Folyamatosan csak egy helyben állok, amibe belekezdek szinte inkább csak elrontom, nem hogy előrébb lennék. Régebben még tudtam reménykedni, hogy valami majd jobb lesz, de már látom, hogy ez nem fog bekövetkezni. Régebben talán a csodát vártam vagy nem tudom, de azt hiszem annak kéne történnie, hogy valamit előre haladjak. Bizonyos területeken még visszajelzést sem kaptam soha, hogy valaha majd jobb lehet a helyzet, így már beláttam, hogy nem érdemes feleslegesen ábrándozni és áltatni magamat.
2013. nov. 14. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor már remény vesztett vagyok elfelejtek minden gondolatomat, próbálok kevesebbet foglalkozni a problémáimmal és várok várok. Általában jó dolgokkal végződik. Így kevésbé próbálom a problémáimat felnagyítani. Kevesebb gondolkozás, az jót tesz.
2013. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje, hogy várakozás és reménykedés helyett cselekedj!


Nem ábrándozni meg álmodozni kell, hanem dolgozni. Álmokból sajnos nagyon kevés embernek sikerül megélnie, avagy valóra váltania azokat.

2013. nov. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!