Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi ez? Tenyleg csak genetika?!

Mi ez? Tenyleg csak genetika?!

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, lany. Iszonyuan sovanynak tartom magam. 150 cm vagyom, 36-37 kg. A csaladban anyukam es mama hizosabbak, apulam tatam pedig magas....Erdekes hogy a mellem nagy, 85C-sek, ezt sem ertem... Suliban is meg itthon is mindent megeszek, probalok joizuen enni, de semmi! Sportolni se sportolok semmit! Mitol hizhatnek? Tenyleg genetika? :((

2013. nov. 18. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsanat, rossz a billentyuzet :/
2013. nov. 18. 15:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne akarjál már hízni, olyan alkat vagy, miért nem jó az neked ,ahogyan vagy? Akkor minden jó, hogyha annyit eszel, és azt, amit akarsz; szóval, hogy jól lakjál. Szerintem hagyjad már, és igen, genetika; sztem inkább örülj, hogy nem vagy husi:)
2013. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De...az osztalyban is csufolbak hogy hogy nezek ki, meg hogy etiop vagyom, meg hogy fogyok meg minden...
2013. nov. 18. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem card le őket! Nem érdemlik meg, hogy időt vesztegess rájuk; most ha az alkata miatt csúfolódnak valakivel, akkor az őket minősíti; ha meg túl nagydarab lennél, akkor meg lehet, hogy az lenne a bajuk, nem kell velük foglalkozni; most mások kedvéért ne tedd tönkre az egészséged!
2013. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Hogy őszinte legyek én is azt pártolom de ez tényleg sovány.:/

Szerintem kb 5 kg zsír meg a mostani mennyiségtől függően kb 3-4 kg izom kellene.

Szerintem:Előbb izom aztán zsír mert ha a zsírt előbb szeded fel le is fogyhatod sport közben.

Tehát:

Zsírhoz:azt egyél amit akarsz, 6 után legyen vacsora és több nagyobb étkezés(ergo 5 kicsi helyett 3-4 nagy) nem tanácsolom feltétlenül a zsíros kajákat de ha nem megy esetleg elsőnek pl sütit/kekszet kellene és csak ezután meki meg hasonlók(persze ha szeretsz így is járhatsz mekibe de ne sokszor).

Izom:

bármilyen sport amit szeretsz.És heti rendszeres testmozgás.

A kérdésre pedig:igen, valszeg genetika de lehet hogy csak olyan életvitelt folytattál.

2013. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz. :/ Nálam is genetika, téged nem szoktak anorexiásnak nevezni? Mert én már kaptam belőle eleget...

Aki azt írja, hogy örülj(ünk), az nem tudja, hogy ez igazából milyen rossz. De tényleg. Komolyan.

2013. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vékony test, nagy mellek. Fiúként mondom, ez így tökéletes:P
2013. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még nagyon sokat fogsz változni!!!!húzd ki magad, ki a cicit! És tessék sportolni!!!
2013. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, nem szoktak ugy csufolni. Regebben sportoltam 3 evig fitkideztem, de ugyanilyen voltam :S csak egy kia izmon lett
2013. nov. 19. 17:21
 10/11 anonim válasza:
Nekem tetszenek az ilyen lányok^^ Gyönyörű lehetsz szerintem.:)) Hol laksz?:3
2013. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!