Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Menjek vagy maradjak? 20L

Menjek vagy maradjak? 20L

Figyelt kérdés

Egyetemen tanulok elég messze otthonról, havonta egyszer járok haza. A szüleimmel önhibámon kívül nincs jó kapcsolatom pici korom óta.

Nem érdekli őket, mi van velem, csak ha valamit meg kell tiltani vagy bántani kell.

Pénzért úgy kell könyörögni (Egy héttel előtte szólok, mikorra küldjék el. Aznap hajnalban utalják át-ha átutalják)

Múltkor durván megvágtam a kezem, fertőtlenítőre és kötszerre lett volna szükségem, de ételre nem volt pénzem.

A párom azt szeretné, ha kimennék hozzá Németországba, és távúton tanulnék. Tisztában van a helyzetemmel, rengetegszer segített nekem, a szüleim viszont azt sem engedik, hogy egy hétvégére meglátogassam.

(Nemrég itt volt nálam, ő hozott kötszert a kezemre otthonról végül)

Otthon nincs más, csak megalázás és lelki terror.

A párom meg szeretné kérni a kezem, és mihamarabb összeházasodni.


Menjek vagy maradjak?


20L


2013. nov. 18. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Menj, mi tart vissza? Ne ragaszkodj a szarhoz, már elnézést a kifejezésért. Én egy percet sem gondolkodnék a helyedben. Menj, menj, ne gondolkozz, menj, de komolyan. Gyerünk, ne várj, holnap kezd el intézni a dolgokat és cuccolj.

MENJ!

2013. nov. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmúltál már 18, szóval oda mész ahova csak akarsz.
2013. nov. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!