Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok, ti szeretitek az...

Lányok, ti szeretitek az ilyen pasikat?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről van szó : Társaságban már majdnem egoista barom de folyton viccelődik, oldja a feszültséget, ha viszont egyedül van valakivel tud nagyon komoly, szerény ember is lenni. Egyszerűen az átlagos/kicsit átlag feletti kinézetű csajok (Ne értsetek félre, nekem nem csak a kinézet számít) döglenek utána. Persze neki van barátnője ezért lekoptatja az összeset. (A jelenlegi párommal is ő segített megismerkedni) Csak nem értem hogy nálunk ilyenek a lányok vagy tényleg szerintetek aranyos-e egy ilyen fiú.


Beszélgettem az exével, a lejárató szövegeken kívül mondta nekem hogy igazából rettentő romantikus. Házibulin voltunk szombaton és egyszerűen elképedtem hogy egy átlagos kinézetű srác hogy tud úgy viselkedni hogy a csajok ennyire szeressék.


2013. nov. 19. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Kár, hogy az átlagembert írtad le. Pedig mikor elkezdtem olvasni, azt hittem, érdekes kérdés lesz...

Hidd el, ezek a tök hétköznapi tulajdonságok csak neked tűnnek furcsának, mert belezúgtál a gyerekbe, de valójában majdnem mindenki ilyen. Én is. Meg még úgy hárommilliárd férfi.

2013. nov. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudod, fiú vagyok. Nem zúgtam bele :D Homár nem vagyok. De szerintem a szövegből kiderülhetett. Akkor gondolom csak nálunk ilyenek a csajok és kevés az átlagember :D
2013. nov. 19. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg voltam róla győződve, hogy csaj vagy.
2013. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN nem vagyok egoista barom...
2013. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!