Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok szeretitek a kiszámítha...

Csajok szeretitek a kiszámíthatatlan pasikat?

Figyelt kérdés

Úgy értem azt mondja találkozunk pénteken,és megjelenik csütörtökön kb? :)

ez csak egy röpke példa volt


2013. okt. 3. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon.
2013. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A megbízhatatlan,szavahihehetetlen,és a link alakokat nem csípem,sőt,hányni tudnék tőlük.Viszont azt szeretem,ha valaki tisztel és szeret,de nem unalmas alak,hanem van fantáziája.
2013. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A "nyitott könyv" jellegű pasik unalmasak egy idő után,nem?És mindig a rosszak a vonzóak?nem? :)
2013. okt. 3. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A rosszfiúk jók de ha a csaj nem ribi akkor problémás... Mert ha ugymond kiszámithatatlan vagy félbet tőle h lelécelsz vagy ilyesmi. Tehát jó szempontból legyél kiszámithatatlan. Vagy olyan rossz fiú aki egy lányért képes jó lenni..
2013. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a halálom, amikor megbeszéljük, h kedden találkozunk, vagy este 7-kor találkozunk és beállít hétfőn vagy este 6-kor, én meg ott állok vizes hajjal, pakolással az arcomon, gyantacsíkokkal a lábamon. Marha jó poén! Nekem is van saját életem, elfoglaltságaim, időbeosztásom, ne akarja már senki az egész rendszert összeomlasztani!
2013. okt. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!