Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért szeretitek hiú ábrándokba kergetni a pasikat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Na erre én is kiváncsi vagyok!!
2013. aug. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Ettől bizsereg nekik odalent. És persze mindig szükségük van valamire: vagy egy kis segítség a számítógépnél, vagy egy finom ital a srác számlájára, stb.
2013. aug. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem csak a nők csinálnak ilyet
2013. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne...
2013. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as igazad van, a nőkön kívül a lányok is ilyenek.
2013. aug. 12. 22:28
 6/12 anonim ***** válasza:

#5 Ott a pont. :D

Amúgy meg szerintem azért mert jó nekik az,hogy éreztesse velük valaki hogy szép,meg ilyesmi,csak növesztik a már amúgy is kibebasz*tt nagy önbizalmukat..

2013. aug. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nem édes,a pasik is ugyan úgy eljátsszák

"hú de jó fej vagy,lehet veled dumálni,nem csak melled hanem eszed is van,találkozzunk,ismerkedjünk,lehet hogy lesz valami","igen,veled eltudnék képzelni egy kapcsolatot",egy hét után meg ott virít mellettük egy pirított ribi

attól hogy negatív tapasztalatid vannak nem kell általánosítani,én sem állok neki panaszkodni hogy minden pasi szemét féreg és félrelépnek vagy pedig hogy csak az üresfejű tyúkokat szeretik

(3-mas voltam)

2013. aug. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Mert mi ilyen gonosz teremtmények vagyunk, csak az lebeg a szemünk előtt, hogy nyomorba döntsük a férfiakat.
2013. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hármas: igen, de ritkábban. Itt van egy kérdés, amelyben kiveséztük, hogy miért: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2013. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ritkábban?

ezt erősen kétlem

2013. aug. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!