Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek komoly ongyulolet...

Mit tegyek komoly ongyulolet ellen?

Figyelt kérdés
26 eves fiatal no vagyok.Es az a problemam,hogy komolyan luzer vagyok .Meg egy nagy hulye is.Amig iskolas voltam sehova se sikerult alkalmazkodnom mert valamivel mindig elbasztam az egeszet.Ha massal nem hat azzal,hogy mas volt az erdeklodesi korom mint az atlagnak.A testverem nem all szoba velem az anyam lefekudt az exemmel.Ja es itt meg kell emlitenem,hogy a parkapcsolati proballkozasaim csodbe mentek mert valamiert frigid lettem.Ennek az okat nem ertem.Szoval,hogy a lenyegre terjek unom es gyulolom,hogy ilyen vagyok.Meg anyam se tudott elfogadni,mindig noveremhez hasonlitott.Mar eleg regota ongyilkos akarok lenni.Van is egy havi altatom meg egy havi antidepim.Az eleg erre?Mar azon is gondolkodtam,hogy droggal probalom meg.Ismerek is par drogarust.Legyszi a gunyolodasoktol kimeljetek.Csak utalom magam nagyon.
2013. nov. 20. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

ujuj! Ez nagyon durva! Tegezhetlek? Nem baj? Szóval ne vess véget az életednek! Próbálj meg külföldön munkát keresni, és amint jól fogsz állni anyagilag kezdj el világot látni, élni, élvezni az életet! Keress 1 párt! Azért mert 1 elhagyott az nem a világ vége! Ne add fel! Vannak akik nálad 100X rosszabbul élnek, és mégsem lesznek öngyilkosok! Próbáldélvezni az életet! ;)


Üdv!

2013. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdésnek békélj meg magaddal és a múltaddal. Amíg ez nem sikerül, addig nem fogsz tudni tovább lépni.
2013. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!