Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez most egy halál komoly...

Ez most egy halál komoly kérdés. Az önteltség ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szembesíteni az egyént a gyengeségeivel...de csak óvatosan
2013. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valaki szembesítene engem is?
2013. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pityupocse ***** válasza:

Komolynak indult, de szerintem te sem hiszed hogy ez egy helyesen feltett kérdés.


Általánosságban kérdezted, így nem tud neked senki segíteni. Az öntelt ember általában a kevésbé jó barátaival viselkedik úgy ahogy, most ha te ebbe a kategóriába tartozol, nem nagyon értem miért foglalkozol vele, ha egy jó barátod az, akkor téged viszonylag kevésszer bánt meg, de ha ez nem így van akkor meg nem értem miért nem tudod vele megbeszélni, elvégre jó barátok vagyok, biztos elmondaná, hogy milyen sérülést próbál ezzel a cseppet sem vonzó tulajdonsággal leplezni.

2013. jún. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Végy elő egy papírt és írd le az összes hibádat...hidd el van bőven!! Tedd ki jól látható helyre, hogy mindig szem előtt legyen!!!
2015. aug. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!