Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Molyok ellen mi a leghatékonya...

Molyok ellen mi a leghatékonyabb ellenszer? Valami komoly kellene!

Figyelt kérdés
A szekrényben sorban lyukadnak a ruháim, molyra gyanakszom (a nagymamámnál voltam két hetet, utána kezdődött itthon is, pedig messze élünk, félek a ruháimmal hoztam őket haza). A levendulás molyírtó, amit kapni lehet, nem vált be. (Lapos, olaj tartalmú lapocska, 4-et tettem a szekrénybe, de nem változott semmi.) Azért ide írtam ki a kérdést, mert 4 hónap múlva jön az első babánk, és félek, hogy az ő ruhácskáit is megtámadja, mert 100% pamut lesz. Valami gyors, erős, hatékony módszerre lenne szükségem. Hogyan szabaduljak meg tőlük?
2013. máj. 29. 17:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak még annyit hozzátennék, hogy egyszer már átválogattam a ruháim, amiben lyukat találtam külön vettem, kidobtam (tényleg durva, mint amit golyószóróval lőttek szét), mosószerrel kimostam a szekrényt, tettem be írtó lapocskákat, és ma reggel vettem észre, hogy további pólóim mentek tönkre. Kismama ruhákban ez egyáltalán nem jó poén, nagyon drágák. Minden ötletnek örülök!
2013. máj. 29. 17:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát csak egy ötlet,nem tudom mennyire hatásos és kis utómunka is van vele sajnos.

Fújj be a szekrénybe rovarirtóval(pl Chemotox),majd gyorsan csukd be és ne is nyisd ki legalább egy éjszakát.Igaz utána a ruhákat nagy valószínűséggel át kell mosni,de hátha megdöglik tőle.

2013. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jah és a ruhákra is fújjál,ruhák közé stb.Jó alaposan.
2013. máj. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Déemben lehet kapni naftalint, nekem csak ez jött be.Már nem csak molyokat irtottam, hanem a kukacaikat is. Fúj.


Azért bemásolom: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__268770..

2013. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!