Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti megbocsátanátok a legjobb...

Ti megbocsátanátok a legjobb barátotoknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy régebben elmondtam neki egy titkot, nem hatalmas dolog, leginkább prestige kérdés, és ezt elmondta másoknak is, leginkább az zavar, hogy mikor először tudtam meg, hogy elmondta akkor még tagadni is akarta, de mikor másodszor is kikotyogta akkor az már 2 hónapra rá volt.

Pedig mondtam neki, hogy senkinek ne mondja el, viszont mikor elmesélte h másnak is elmondta, akkor sírt is, h mennyire sajnálja meg h benne senki se bízik meg, és én is szarul éreztem magam.

Én még mindig megbízok benne, de ti mit csinálnátok? (15f)



2013. nov. 24. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki még 1 esélyt!
2013. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is,egy utolsót esélyt érdemel.
2013. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk attól is függ mi volt a titok, meg, hogy kinek mondta el. De szerintem is adj neki még egy esélyt, fiatalok vagytok még, előfordul az ilyesmi. Minden jót!
2013. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki őszintén hogy csalódtál benne de mivel a legjobb barátod kap egy utolsó esélyt, de ha ezt is elbaltázza, lehettek utána akármennyire jóba, még nem leszugyanolyan mert nem leszel képes megbízni benne
2013. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 UTOLSÓ esély szerintem! Ha elkezd sírni, akkor tényleg bánhatja! Ha mégegyszer átvágna, akkor én bevágnék neki egyet, de ez már a te dolgod, és valószínűleg nem a legjobb megoldás!
2013. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!