Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőtök megcsókolja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőtök megcsókolja a legjobb fiúhaverját mikor részeg, megbocsátanátok neki?

Figyelt kérdés
A lány 16 éves, a fiú 18. 4 hónapig voltak együtt 1,2 hónap után le is feküdtek. Azért szakított a fiú, mert egy fesztiválon a lány a világát se tudta és megcsókolta azt a másik fiút.
2013. okt. 13. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
durr egy tasli
2013. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, bár én alapból se jönnék össze ilyen lánnyal.
2013. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

És pont véletlenül a legjobb fiúhaverját, igaz?

Ha nagyon-nagyon szeretném azt a lányt, talán... de nem hinném. Ha annyira tajrészeg lett volna, akkor miért is a legjobb haverját csókolta meg? Miért nem valaki random idegent? Vagy talán annyira nagyon mégse volt öntudatlan?

A srác meg hagyta, hogy a csaj megcsókolja?

Egyébként meg 16 évesen sеggrészegen fesztiválozik, köszönöm, ilyen lányból nem kérnék. Akkor már inkább járok egy normálisabbal.

2013. okt. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha együtt vannak egy fesztiválon és nem tud vigyázni a részeg barátnőjére, legeltessen kecskét.
2013. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól függ.. igazából a volt pasim unokatesójával smároltunk többször is de mi tényleg csak haverok vagyunk és csak akkor ha nem vagyunk kapcsolatban.
2013. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3.-as és 4-es: Nem tudom a körülményeket, de talán azért mert azzal a pasival volt a fesztiválon és megtörtént. Nem tudom hogy ott volt-e a pasija is, de szerintem nem, vagy épp akkor hagyta őket ott.

Én sajnáltam a lányt, mert látszott rajta hogy szerette.

2013. okt. 13. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudom hogy ott volt-e a pasija is, de szerintem nem, vagy épp akkor hagyta őket ott." -- Ez még nem ok semmire.

"Én sajnáltam a lányt, mert látszott rajta hogy szerette." -- Annyira, hogy simán csókolózott mással.

2013. okt. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A reszegseg nem mentseg semmire.

Ha reszegen csokolozik a ' legjobb diubaratjaval' akkor a nem legjobb fiubarat hanem opcionalis szereto. A reszegseggel meg csak a fedosztori van meg h nyugodt lelekkel tehesse amit szeretne.

Ha tenyleg nagyon szeret valakit az ember, akkor semmilyen allapotban sem torne ossze a szivet ilyen modon!

2014. aug. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!