Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Anyuék már aggódna...

Mit tegyek? Anyuék már aggódnak értem. De én így élvezem az életem!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy eléggé "túlsportoltam" magam.

10éves korom óta kosárlabdázom,13éves korom óta Rock'n'Roll táncolok, és két éve elkeztem bmx-ezni és focizni. Én mindezt élvezem!Szinte mindig este 8-ig sportolok..Egész héten. De a családom folyamatosan nyaggat hogy álljak már le mert egyszerűen amit eszek lemegy rólam és csont és bőr vagyok. Multkor beteg voltam elmentem dokihoz és amint beléptem elkezdett jajjgatni hogy anorexiás vagyok-e stb.. Meg kezdeni kéne magammal valamit.Adott egy beutalót a kórházba.. De nem mentem el.Egyszerűen senki nem érti meg, hogy imádok enni és eszem is rendszeresen de lemegy rólam mert annyit mozgok.

172 cm vagyok és 50kg. Én egyik sporttal sem akarok leállni. Szeretem csinálni. Egyik edzőm sem szól érte semmit. Ti mit tennétek a helyemben?És én mit csináljak?


2009. nov. 21. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a sporttól nem lehetsz anorexiás... Én 170 körül vagyok, 54 kg, és rám is azt mondják hogy vékjony, pedig igencsak van combom... Szóval ott valami más baj van ha tényleg olyan vékony vagy... Ha sportolsz akkor elvileg izmosodsz, és az elég nehéz.
2009. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az egyzsre biztoas, hogy kitartó vagy, de a sport nagyon lefárasztja a testet. 50 éves korodat korán sem biztos, hogymegéled, ha így folytatod. A tested nem bírja a sok sportot és ezért vagy vékony. Előbb utóbb a szerveid kezdik feladni ezt a kínzást, és akkor a szüleid már elkeseredettek leszneki, hogy korházat járod, vagyis járják veled, mert nem leszl képes járni. Dicséretes, hogy szereted a sok sportot, de próbálj meg kevesebb energiát kiahzsnálni magadból. A sajá

t érdekedben.

2009. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ajj nee :( Nem szeretném abbahagyni. Viszont meghalni se szeretnék 50évesen. Nem tudom mit tegyek. áá :S

De köszönöm a válaszokat. :)

2009. nov. 23. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!