Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért élvezem, hogy játszom a...

Miért élvezem, hogy játszom a fiúkkal? Mikor szokok már le róla?

Figyelt kérdés

Gyerekként duci lány voltam, és a fiúk bántottak,csúfoltak!Általánosban is cikiztek,gimi elején meg,aki tetszett,annak rendszerint a vékony lányok jöttek be,akik vihognak,meg ilyenek.

Egy magát alfahímnek képzelő fiú ismét kikezdett velem,akin igyekeztem átnézni,de tudtam,hogy az egész egy játék.Aztán mégis udvarias volt,meg ilyesmi,de én lefogytam, most már sok fiúnak tetszem, bátran szemezek,de a vége egy lesz: a játék után egy lenéző pillantást vetek rájuk.


Sajna elég gáz,hogyan lépjek túl?Mindegyikben azt látom,hogy egykor nem értékeltek a fiúk,és talán ez a mostani állapot sem őszinte.


2011. ápr. 25. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Rögzültek benned a gyerekkori élmények. Komolyabban gondolkozz el a kapcsolataidon. Minden nap végén gondold végig mit tettél és jól tetted e. Analizálgassad magadat.

Naplót is vezethetsz. Én is naplóírással tudtam változtatni.


23/L

2011. ápr. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Soha, mert nőből vagy, és ennek semmi köze ahhoz, h régen csúfoltak. A lányok nagy része szereti szívatni azokat a fiúkat, akik nem jönnek be nekik.
2011. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Empire.State.of.Mind ***** válasza:

Azért élvezed ezt, mert te most egy nagyobb intenzitással éled meg azokat az állapotokat, amelyeket anno nem élhettél meg a külsőd miatt. Ameddíg ez másoknál csak úgy gördülékenyen bekövetkezett a kamaszkor kezdetével, addíg nálad ezt az állapotot durván mondva mesterségesen kellett megalkotni. Ez persze nem rossz, ugyanis attól, hogy a sült galamb nem repül a szánkba, attól még lelőhetjük, megsüthetjük és egy feldobás utáni szájbakapással eljátszodhatjuk azt, hogy egy sültgalamb repült be a szánkba.

A végeredmény ugyanaz és ha nekünk csak az eredmény számít akkor a módszerek elhanyagolhatóak: a lényeg, hogy megvan. ( Ezt a te esetedben a vonzó külső elérésére értem és mindazokra a változásokra, amelyeket ez maga után vont )


A játszadozás nem feltétlenül rossz. Inkább az számít, hogy kikkel játszadozol. Gerinces, korrekt és tiszteletreméltó fiúkkal/ férfiakkal kétségtelenül nem volna helyes játszadoznod.

Azonban ha valakinek adósa maradtál egy kis érzelmekkel való játszmával akkor ne habozz ;-)

2011. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó:nem tudom megállapítani, hogy ki számít tisztességes férfinak....
2011. ápr. 25. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is így volt, kiskoromban mindig csúfoltak és most sem tudo őszinte lenni egy fiuval sem, már beetörődtem hogy sosem lesz kapcsolatom
2011. máj. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!