Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 18-25 évesek: Van még, aki...

18-25 évesek: Van még, aki egyszerűen nem jön ki a korosztályával?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben?
2013. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
én csak ritkán, kb a nálam 10-15 évvel idősebbekkel jövök jól ki, vagy azokkal, akik annyi idősek mint én, de szintén inkább az idősebbek barátkoznak
2013. nov. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kijönni kijövök, azon viszont sokat filózok, hogy azért nincs-e említésre méltó köröm a korosztályomból mert nem jövök is ki velük igazán, vagy valami mást cseszek el (aki szívesen segítene ezt kideríteni, nyugodtan írjon :)).

A fiatalabbakkal van egy olyan érzésem hogy nem jönnék ki (talán pont 18-19 alatt), nem is a bugyutaságuk miatt (egyáltalán nem biztos hogy azok), hanem mert általában az ő kommunikációs képességeik is alulról verik a lécet. Elsüllyednek a telefonjaikba, motyognak stb.

Akikkel igazán nem jövök ki, semmilyen téren, az a 30-40 közötti korosztály. Pénz, biztonság, ház, gyerek. Karrier a mulitinál. Lakáshitel. Az, ____od, a gyerekednek is majd ezt meséled mint életed története?

Az idősebbeket is ez érdekelte valamikor, de talán mégis tudtak valami pluszt. Egy átlag ötvenes ezerszer jobb fej mint egy átlag harmincas. Igaz, a mai 50-60 évesek nevelték a mai 30-40-eseket, az ő lelkükön is szárad hogy mennyire alávaló, haszontalan rabszolgageneráció ez.

2013. nov. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1:

A témák és/vagy a nézőpontok és / vagy a gondolkozás nem egyezik egy átlag 18-25 évessel, ezért az illető csak kevés ilyenkorúval tud barátkozni.

Erre gondolok.

2013. nov. 30. 10:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem jövök ki egyik korosztállyal sem. A fiataloknak a "minét több nőt megdugni" életstílus nálam nem pálya, az időseknél a "gyerek, feleség, család, mert ilyen korban már illene" típusú hozzáállás sem a szívem csücske.


Ez van, egyedül a világ ellen, hogy legyen az életben egy kis szórakozás is.

2013. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
byealex. mondta a hal a tortánban. :D
2013. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én se jövök ki igazán
2013. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

21 éves vagyok, és én sem jövök ki a korosztályommal. Pedig voltak időszakok, amikor jól éreztem magam a többiekkel, de valamiért ez már elmúlt. Sokan mondják hogy megváltoztam. Lehet emiatt is, de nem találom a helyem köztük. És ha egy adott társaságban nem érzem jól magam, akkor nem foglalkozok velük tovább. De ha már ki kell emelnem egy korosztályt akikkel jól kijövök, akkor a 40-50 éveseket emelném ki. Való igaz az is hogy én tartom távol magam az emberektől, mert nem egy könnyen bízok meg bennük. Ilyen vagyok és kész. Gondoltál már arra hogy a hobbidból indulj ki? hogy olyan emberek társaságát keresd, akik ugyanazokat a hobbikat kedvelik mint te? Oké nem kértél segítséget, ezt csak úgy mellékesen írtam.

Minden jót!

2013. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kolosi robert válasza:
Lehet hogy nem szamitottal arra,hogy egy 64 eves nagyi fog reagalni.Akik ebben a helyzetben talaljak magukat mint ahogy en is azok nehezen fogadjak el,hogy az utolso evekben a vilag megvaltozott,es a szerencsesebbek be tudnak jobban illeszkedni mert talan rugalmasabbak./udv.-nem vagy egyedul!!!
2013. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katona Dius ***** válasza:

Én is 21 vagyok és én sem kimondottan repesek az örömtől, ha korombelivel találkozom. Jobban elvagyok a nálam 5-10 évvel idősebbekkel. Talán azért mert gyerekkoromban kevés korabeli játszótársam volt, inkább idősebb gyerekekkel tudtam csak lógni.

Sose lehet tudni, mitől jön elő az emberben, h korabelivel inkább ne. Vagy mi vagyunk túl komolyak, vagy ők túl gyerekesek :D

2013. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!