Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudok semminek sem örülni,...

Nem tudok semminek sem örülni, élni se nagyon van kedvem, egyszerűen semmi sem érdekel, semmi nem vált ki belőlem érzéseket. Valami tanácsotok van erre? 20/f bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem tudok semminek sem örülni, egy pillanat alatt fel tudom magam idegesíteni, nincs munkám lassan 2 éve, egyszerűen nem vesznek fel sehova; vagy vissza se hívnak vagy visszahívnak és közlik hogy nem, apám kibírhatatlan ember nem lehet vele egy légkörben lenni, anyám mostanában rajtam tölti le a dühét;semmi rosszat nem tettem, mindig segítek itthon amit tudok-ha már nincs munkám és ezt egyáltalán nem értékelik, állandóan azt hallgatom tőlük hogy miért nem megyek már dolgozni;nem szállok bele a kiadásokba, de nem vesznek fel sehova nem tudok mit csinálni, rengeteg helyre küldtem önéletrajzot, néhányszor voltam interjún; nagyon kevesen válaszoltak, egyszer sem lettem megdicsérve egész életemben bármiért is, soha nem elég jó amit csinálok, mindig csak a leszólást kapom, bátyám is volt hogy kétszínűsködött velem a munkahely dologgal kapcsolatban, ha velem beszélget akkor velem ért egyet;ha szüleimmel akkor pedig velük, egyedül nővéremmel jövök ki, de vele nagyon ritkán beszélek, mert már nem velünk lakik és sokat is dolgozik, néha tudunk csak skypeozni, szerinte is agyrém ami itthon van, nincsenek haverjaim/barátaim, volt néhány régebben de mindegyik átvert;hazudozott erre nem vagyok kíváncsi, csúnya vagyok a csálé fogaim miatt és ezt már mások is említették;volt hogy állásinterjún is kérdezgettek a fogaimról, nem merek miattuk ismerkedni, mert nagyon szégyellem a fogaimat, nem tudok magamnak semmit se venni mert soha nincs pénzem, egyszerűen nem látok kiutat az egészből nem is tudom mihez kezdjek.
2013. júl. 4. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szarügy:| Tanulni kellett volna. Nyelvtudás van?
2013. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én szerettem volna tanulni érettségi után de szüleim azt mondták hogy ők már nem fizetik így is sokba vagyok azért szerettem volna elmenni dolgozni hogy abból valahogy munka mellett tudjak tanulni
2013. júl. 4. 00:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Aha,hát ez így bonyolult és ez nem csak a te sarad a szüleidnek kellett volna mondaniuk hogy inkább szakmát tanulj.Esetleg tényleg próbálhatnál vmit elsajátítani,ha másnem legyél biztonsági őr.Szar munka de jobb mint a semmi..és ahhoz nem kell sokat képezned magad.
2013. júl. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért lenne jó pl egy angol vagy német nyelvtudás is,mert akkor külföld is szóbajöhetne..
2013. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ha nem a te hibádból veszekednek veled akkor ne foglalkozz vele.Nálunk is hasonló a helyzet de én oda se figyelek ha nem az én hibám ami van.Ne aggódj egyszer fel fognak venni ;).Ha a munka jön fel mond azt hogy szerezzen neked egyet és akkor beszállsz a költségekbe.És olyan munkát keress ahol nem kell találkoznod senkivel hanem otthonról lehet csinálni mert valószínűleg a fogad miatt nem vesznek föl.A nővéreddel meg beszélj meg egy fix időpontot amikor tudtok beszélni és beszéld ki magadból ami történt jobb utána jobb lesz.És ha veszekedés van nálatok akkor csak sétállj el a helyszínről csöndben ha pedig utánad jönnek mond meg hogy nem te tehetsz róla így nem akarod hallgatni ahogy szidnak.A fogaiddal menny el egy fogorvoshoz és kérdezd meg mit lehet vele kezdeni.Ha pedig nincs pénzed adj el cuccokat amik nem kellenek az interneten.Barátod meg majd lesz.Csak menj el egy buliba és ott valakit majdcsak nem fog érdekelni a kinézeted ;)
2013. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
érettségire mentem de már akkor is hallgattam hogy mindig csak a pénzt viszem,mert akkor még úgy volt hogy majd megyek szakmára is később, csak aztán úgy alakult hogy egyre kevesebb pénzünk lett és ezáltal nem tudtam elkezdeni mert mindig másra kellett;mindig a saját extra dolgaikra: cigi,sör,pálinka,de arra hogy a gyerekük iskolába menjen arra nem volt.
2013. júl. 4. 00:46
 7/9 A kérdező kommentje:
ami a nyelvismeretet illeti az egy középszintű angol érettségi 4es osztályzat,két éve volt biztos felejtettem belőle mert nem nagyon használom de azért még egész jól megy,amúgy szoktak jönni látogatóba nővéremék akkor beszélgetünk meg minden de akkor a "család" egyből jó,rendes megy a színjáték, amint elmennek a nővéremék minden folytatódik onnan ahol félbeszakadt.
2013. júl. 4. 00:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a Munkaügyi Központba! Ott egy csomó képzés van ingyen annak, akinek nincs szakmája!
2013. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
voltam regisztrálva majdnem egy évig, akárhányszor mentem oda kérdezgetni, hogy van-e tanfolyam vagy valamilyen állás mindig azt a választ kaptam hogy majd értesítenek ha lesz
2013. júl. 4. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!