Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Úgy érzem, semmi értelme...

Úgy érzem, semmi értelme sincs az életemnek. Élni sem akarok. Van még itt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, rosszul választottam egyetemi szakot, most át akarok lépni máshoa,értelmetelennek, üresnek érzem az életem.
2013. jan. 25. 16:09
 1/6 H* válasza:
2013. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok, már túl az egyetemen, munkám nincs, nem is tudom, hogyan találnék már évek óta csakalkalmi van, semmi biztos, állandó. Esélyem kimenni külföldre nulla, még akkor is, ha minden vágyam ez lenne (beszélek nyelveket, bírnáma munkát, nem tartok a kinti élettől, az újtól), mert nincs miből. Senki sem tud kölcsönadni, családom nincs. Miből tegyek félre, mikor a havi 22 ezer nemelég semmire. Én már az öngyilkosságon gondolkodom.

Szóval, nem vagy egyedül, örülj, hogy még talán diákmelót találsz.

2013. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak alaklami diákmelót találok, faluban lakom, ahol nincs semmi, legközelebb a fővárosban van diákmeló, de oda meg az utazás sok pénzt visz el, nekem is megfordult a fejemben a végső megoldás
2013. jan. 25. 16:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan érzek bár öngyilkosságon sose gondolkodtam komolyan. Nagyon rossz lett az érettségim csak egy szakmára vettek fel most próbálom kijavítani, hogy egyetemre menjek de azt sem tudom hogy az a szak amit kinéztem jó választás-e meg egyáltalán felvesznek-e...olyan életképtelennek érzem magam nem tudom elképzelni, hogy majd valahol dolgozni fogok és magamat meg a családomat eltartsam persze ez nem azt jelenti, hogy nem akarok dolgozni, csak nem tudom elképzelni, hogy hogy fogok sikeresen önállósodni, néha olyan érzésem van, hogy "az életet nem nekem találták ki" de nem vagyok depressziós meg van pár barátom igyekszem boldog lenni de ha a jövőre gondolok....

20/L

2013. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj annak,hogy diák munkát találtál!

Másnak ennyi sem jut......

2013. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ha fent vagy facebookon írd meg a neved privátban. Egyszer megakartam őlni magam, fogtam egy kést és átvágtam az ütőeremet. Nem haltam meg sajnos.

12/L

2013. ápr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!