Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kimosható színes és barna...

Kimosható színes és barna hajfestékeket ismertek?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok és barnára festeném a hajam de nem tudom hogy állna...ezért kéne..vagy esetleg ombre hajra is gondoltam ami színes..tudtok olyan kimosható hajfestéket ami nem károsítja a hajat?

2013. nov. 30. 20:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!:)

Ha színeset akarsz és próbálkozni szeretnél akkor ajánlom az ételfestéket,elég furcsán hangzik,de nagyon sokan csinálják van egy két szín:) Próbálgasd 100ft egy vagy két nap alatt kijön.:)) Aztán ha tetszik csináld tovább vagy vegyél egy komolyabb színezőt.


Szerintem barna hajfesték csak olyan van ami min 30 napig hajba marad intenzívebben,de utána sem kopik ki rendesen.

2013. dec. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!