Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Miért van az, hogy mostanában szinte mindentől elpirulok?

Figyelt kérdés
Úgy 2-3 hónapja kezdődött az egész.Ha társaságban egy kicsit is a figyelem középpontjába kerülök rögtön vörösödik a fejem,függetlenül attól,hogy semmi olyan nem történik ami miatt szégyellnem kéne magam.Ha összefutok a fiú v férfi ismerőseimmel az első reakcióm szintén a pirulás, ami elég kinos ha észre veszik mert a végén azt hiszik, h azért van mert vonzódom hozzájuk.Soha nem voltam az a szégyenlős fajta és ezért sem értem, hogy most mért van ez.20 éves vok szoval már rég nem egy kamasz lány aki mindentől elpiruljon, ezért is nagyon kellemetlen. Lehetséges, hogy ez az egész csak átmeneti?
2011. okt. 12. 00:45
 1/5 bánomisén ***** válasza:
Önbizalommal hogy állsz? Lehet, hogy megtépázódott és azért lettél most ilyen pirulós.
2011. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát elég gyatrán...nagyon nincs...
2011. okt. 12. 10:37
 3/5 bánomisén ***** válasza:

Akkor hajrá, szerezz önbizalmat. Csinálj valami olyasmit, amiben jó vagy (hobbi, sport, bármi), legyen sikerélményed, hogy büszke lehess magadra és akkor máris egy lépéssel közelebb vagy az önbizalomhoz.


Egyébként a pirulás önmagában nem gáz, akár a túl fehér bőr miatt is lehet, az a kényelmetlen, amikor a viselkedésedből látják rajtad mások, hogy zavarban vagy. Ezen pedig csak úgy tudsz segíteni, hogy szerzel önbizalmat, önbecsülést.

2011. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.:)Igyekezni fogok és tudom, hogy sikerülni fog!!!:D:D:D
2011. okt. 13. 00:50
 5/5 bánomisén ***** válasza:
Biztos vagyok benne! :-)
2011. okt. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!