Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki kezdett már itt új...

Valaki kezdett már itt új életet spirituális út segítségével? Jóga, meditáció

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor először elolvastam egy könyvet a jógáról, mint szemléletről, annyira megfogott, hogy azóta is mindig jelen van itt bennem. Ahogy sose űztem rendszeresen, gyakorlatszerűen, ugyanúgy drasztikus változást se hozott, viszont mindent máshogy látok, és azt is látom hogy mennyi vak ember van.
2013. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A jógát és a meditáció változatait ne keverjük az ún. spirituális úttal. Ma Magyarországon a spiritualitás, mint szó túlságosan elhasznált. (Senki nem gondolhatja komolyan, hogy Iksz felkapott, spirituálisnak nevezett szerző könyve lényegesen megváltoztatja az életét. Az intellektuális megértést segítheti, de önmagában erőtlen az olvasgatás.)


A jóga és a meditáció gyakorlatok, technikák, olyan módszerek, amik a te mindennapi tevékeny részvételed nélkül nem működnek. Vagyis ha Te odateszed magad, akkor mondjuk a jól megválasztott meditációs módszer működik, tesz érted, avval arányosan, hogy Te mennyire működteted az életedben.


Én 19 évesen kezdtem új életet. Nem bántam meg.


Üdv R.

2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!