Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Képes vagyok meditáció nélkül...

Képes vagyok meditáció nélkül gerjeszteni az energiáimat?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy képes vagyok a testemben lévő energiákat hatalmasra növelni, magyarul képes vagyok megszokszorozni a "spirituális energiám, aurám, ki hogy nevezi". De ehhez nem kell meditálnom, hanem elég nagyon erőssen koncentrálnom éber állapotban, és fizikailag is libabőrös leszek, és fura hideg áramlatokat érzek. a harmadik szemre is hatással van, mert ilyenkor elkezdem látni halványan az aurát, ha ezt a technikát csinálom. Szerintem képes vagyok a végtelenségig gerjeszteni, 5 percig csináltam csak most, és leírhatatlan olgokat érzek, fizikai értelemben is. Létezhet, hogy meditáció nélkül is képes vagyok növelni az erőmet, és gerjeszteni a meglévő "energiáim" . Komoly válaszokat légyszíves, jó ideig én is szkeptikus voltam leírhatatlanul, főleg olyan válaszára várnék, aki jártas a mágiában... pl Spirituális sátánisták, vagy wiccák válasza érdekelne főleg.

2013. aug. 22. 17:23
1 2 3
 1/29 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

Na jó, OK, tételezzük fel, hogy ezt a nem tudom ilyen "energiádat" gerjeszted.

És mesélj, így felgerjedt állapotban mi olyat tudsz csinálni, amit anélkül nem?

- Beszélgetsz Lenin szellemével?

- Űrhajót lebegtetsz, mint Yoda mester?

- Fekve kinyomsz 500 kilót?

- Látod a rég meghalt nagypapámat?

- Feltöltöd a lemerült aksit a kocsidban?

- Beindítod a hidegfúziót?

- Aranyat csinálsz?

Szóval mesélj már, miféle "energia" ez, ami éppen gerjesztve van?

Mert ha semmilyen hatása nincs, akkor gyakorlatilag nem létezik.

Az, hogy libabőrös leszel..... Nem nagy dolog, én a volt nejemre gondolok, és szintén libabőrös leszek. :-)

2013. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Értem a humorodat, és mint írtam, mindig is nagyon zskeptikus voltam, de honnan tudod, hogy nincs olyan tartomány, amit az ember nem képes érzékelni ? Egyébként ebben az állapotban látom az aurát halványan, ha elég sokáig gerjesztem, szerintem színesben is, és látom a túlvilági dolgokat is (tudom szürreálisan hangzik). Olyan mértékben nő az empátiám, hogy nem is az embert, hanem inkább a belőle áradó gondolatait/energiáit érzékelem, ami átfogó képet ad az egyénről az nélkül, hogy bezsélgettem volna vele. Hasonló dolgok, de nem próbáltam ki mi a max szint, ameddig "gerjeszteni" tudom. 10 percig csináltam, és valamilyen formában ki is fáradtam, de képes lennék szerintem bármilyen mértékben növelni.
2013. aug. 22. 18:03
 3/29 anonim ***** válasza:

Az elso valaszoloval egyet ertek, s mit erzel a tulvilagrol,

vagy mit ertel el eddig, erre valaszolj?

2013. aug. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Örülj neki és használd de ne arra hogy kérkedsz vele
2013. aug. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még csak annyit hogy az igazi meditáció mint állapot csak magas energia szinteken jön létre.


Tehát nem a meditáció kell az energiához hanem éppen fordítva! Van egy kis fogalmi zavar abban amit írsz!

2013. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Bárki képes meditálni gyakorlással. De nincs spirituális tudásom, mert régen mindig szkeptikus voltam. Nem kérkedni akarok, hanem információszezés céljából tettem fel a kérdést, hátha valaki tud segíteni, és megmagyarázza ezt a jelenséget, hogy hogy-hogy képes vagyok "növelni az erőm" meditációk nélkül.
2013. aug. 22. 18:48
 7/29 anonim ***** válasza:
18%

Hová fajul ez a világ?

Már vannak fényevők akik valami csoda folytán meghalnak.

Vannak ilyen songokuk mint te akik gerjesztik az energiájukat.

ILYEN BAROMSÁGOKAT HOGY TALÁLHAT KI NÈMELYIK EMBER?

2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Ez nem baromság... a gondolatnak teremtő ereje van, tudományosan is bizonyított TÉNY. Nézz pár kvantumfizikával kapcsolatos videót. Szerintem pedig az az idióta, aki képes fanatikusan hinni valamiben emberként. Nem tudhatod mi az igazság, ne hidd, hogy olyan magas rendű lény vagy, hogy amit elképzlsz az biztos hogy igaz. Nem tudhatod, hogy létezhet-e schi energia, vagy lélek, vagy lelki enegia, aura, és hasonló dolgok... Vannak emberek, akik a gondolatukkal képesek a testüket 40 fokosra növelni, vagy lecsökkenteni 33 fokosra. videókat is találhatsz a neten ilyesmiről.

Sőt a legnagyobb hatalmú emberek képesek tűzgolyót létrehozni az agyukkal, de az ilyen emberek általában nem híresztelik, mert a hozzád hasonló beszülült látókörű egyedek beszólnak, és nincs értelme ilyen oldalon lenniük.

2013. aug. 22. 19:17
 9/29 Shai-Hulud ***** válasza:

"Nézz pár kvantumfizikával kapcsolatos videót."

Inkább TE nézz. A kvantumjelenségek makroszkopikus szinten NEM ÉRVÉNYESEK. (Ezt nem ártana megtanulni mindazoknak, akik a kvantumfizikát erőszakolják meg itt a Gy.K.-n.)


"Szerintem pedig az az idióta, aki képes fanatikusan hinni valamiben emberként."

Bizony a világot az ilyen fanatikus idióták vitték előre.


"videókat is találhatsz a neten ilyesmiről."

A Neten igen sok mindenről találhatsz videót. :-D De ettől még korántsem biztos, hogy igazak. Nem árt egy kis kritikai szemlélet - ami Neked SOHASEM volt, hiába állítod, hogy Te valamikor szkeptikus voltál, ez egyszerűen nem igaz.


"Sőt a legnagyobb hatalmú emberek képesek tűzgolyót létrehozni az agyukkal,"

Hát persze. Prométheusz volt az első ilyen, akit feljegyeztek. :-D

Ha ez létezne, nem gondolod, hogy már régen tele lenne vele az összes sajtó? Gondolkozz már egy kicsit...


Pedro

2013. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok olyan akitől a választ főleg kérted,de a tudomány mai állása szerint placebo hatásnak nevezik amit érzel.Az evolúciós elmélet szerint az embrió végigfejlődik az evolúciós folyamat összes lépcsőfokán.Tehát minden képességgel rendelkezik az ember ami az evolúció során történt.Logikusan az ember tudatosan vagy tudat alatt is képes előhívni azt a tudást amit érzékelésnek nevezünk hisz emberré fejlődése során kialakult,csak ismétlés,igénybevétel hiányában valamelyik érzékelés embrionális szintű tudatban marad vagy ösztön szinten,tudat alatt jön elő.Lehet nem a másvilágot látod csupán másképp látod a világot,valamiből többet valamiből kevesebbet.
2013. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!