Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mennyire szánalmas ha egy...

Az mennyire szánalmas ha egy ember az üzlettársának mondja el, hogy a munka során ha valami baj érte?

Figyelt kérdés

üzlettársnál egy fokkal több, mivel az ő érdekében is áll az én fejlődésem


a munka pedig olyan amire lelkileg eleinte nehéz rávenni magadat, de valami mégis ösztönöz, hogy csináld, a pénz:D


kissé szánalmasnak érzem magam, hogy ilyeneket mondok, de egy nem várt dolog ért, amit gondoltam megosztok vele..de nem is reagált az üzenetemre, közben azóta találkozunk



2013. dec. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyire! Ez ugyanis a bizalom jele, ami egy pozitív hozzáállást közvetít a több-mint-üzlettárs felé. Ahogy eddig megismertem az embereket, egy ilyen lépést nem szoktak szánalmasnak bélyegezni, általában inkább csak nem tudnak mit kezdeni az adott helyzettel vagy hirtelen nem tudnak mit reagálni az adott problémára. Nem aggódj emiatt, én azt javaslom, hogy kérdezd meg inkább személyesen. Akkor letisztul minden.
2013. dec. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is valahogy így éreztem, akkor jól van, köszönöm a válaszod!
2013. dec. 7. 22:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Üzletben nincs helye ilyen szavaknak hogy barátság, meg szánalom!
2013. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!