Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen? Miért...

Miért vagyok ilyen? Miért utálom így a kövéreket?

Figyelt kérdés

Világéletemben vékony(vagyis nem is inkább vékony inkább normális testalkatú).Sokat eszek de rengeteget sportolok is.Alapból nincs bajom a kövérekkel de ha látok az utcán egy nőt agyon sminkelve elönt az undor.Ha beteg megértem de miért nem képes lefogyni az aki megteheti?Tudom hogy nincs beleszólásom felőlem tegyen amit akar de minek teszi ki a mellét és sminkeli magát vagy pózol címlapon ha nem szép? Elönt az undor ha dagadt nőt látok pózolni agyon photoshoppolva.Mert ha szép akkor jó de ha vagy rajta egy kiló smink az undorító (és ez nem csak a kövérekbek szól!!)

23/l



2013. dec. 12. 08:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most a kövéreket utálod, vagy a ronda kövéreket, vagy a rondákat, vagy az ízléstelen ronda kövéreket, vagy az ízléstelen rondákat, vagy az ízléstelen kövéreket, vagy csak úgy az ízlésteleneket?
2013. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mert arra emlékeztetnek, amilyenné nem akarsz válni. és talán már görcsösen is próbálod elkerülni, hogy többet mutasson véletlenül a mérleg. Írod, hogy rengeteget eszel. Emiatt akár bűntudatot is érezhetsz (azért sportolsz olyan kétségbeesetten), ezért lehet, hogy a kövérekben egy negatív jövőképedet látod. Az agyonsminkeltekkel ugyanez a helyzet: kényszerűen takargatnak, elfednek magukon valamit, amivel nem akarnak szembesülni.
2013. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Jajj de ostoba vagy lányom! Térj vissza a körmöd lakkozásához szerintem, a gondolkodást meg hagyd meg a kevésbé csökkent értelműeknek...
2013. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A 2.-nagy talán igaza van..

Mégis mit akarsz mondani ezzel 3.-as kommentelő?Hogy egy sminkelgetős plázacica vagyok? Mert akkor nagyon tévedsz.És szerintem tudok gondolkodni majdnemhogy jeles tanulóként már bocsánat.Nem hiszem hogy jogod van elítélni..

Amúgy igazából átgondolva azokat utálom akik rondák és szépnek tettetik magukat

2013. dec. 12. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"Nem hiszem ,hogy jogod van elítélni." Már bocsi,de szerinted te a kérdésedben nem ugyan ezt tetted a kövérekkel?:)

Mármint tényleg bocsi,nem akarok én itt senkinek beleszólni a dolgaiba,szóval tényleg nem beszólásnak szántam.

Az is lehet,hogy nem ilyen durván akartad megfogalmazni a véleményedet,de szerintem elég szárazra sikeredett most ez a megfogalmazás.Az oké,hogy valaki véleményt nyílvánit,mert szabad is,de te a leírásodban úgy beszélsz a dagadt emberekről( érdekesmód konkrétan a dagadt nőkről) mintha selejtesek lennének.

Sosem tudhatod,hogy az a nő aki éppen veled szembe sétál,az miért hízott meg. Az idősek 80%(ha nem több) túlsúlyos.Nem véletlen..az idő elteltével "kicsit" lelassulnak a dolgok odabent és a szervezet már nem úgy működik mint régen. Plusz mi van ,ha egy anyukáról van szó,akár nem is egy netán nem is két gyermekes anyukáról.

Őszintén minden elismerésem azoké az anyukáké akiknek egy komoly szülés után még van energiájuk a kilók leolvasztásával foglalkozni.


Nem azért én sem vagyok hálistennek dagadt, de átérezni át tudom az ő helyzetüket is. Egy ember nem csak úgy lesz dagadt..genetika,lelki problémák stb..


És a túlzott sminkelés is tud esztétikailag nagyon sokat rontani egy emberen.De nyílván a túlsminkelésnek is valahol már pszihés oka van...


Na mind1 mindenki más,lehet csak én vagyok már túl toleráns mindenkivel szemben...

2013. dec. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
ŰKedves utolsó! Épp elég szomorú, hogy csak ilyen kevesen látják jól a dolgokat...
2013. dec. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

23 évesen ennyi eszed van?

"Jeles tanulóként"... hát sajnos drágám, az osztályzatok nem tükrözik az intelligenciát. Abból beléd meg igen kevés szorult.

2013. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 csacsi2 ***** válasza:
77%

Túl sok benned az előítélet!

Tapasztald meg amit mások és maképp látod majd a világot!

Szépség relatív, itt értem azt hogy a kövérségnek is vannak határai ami még lehet szép, de ez is csak azért mert Én így látom, mások máshogy.

Az megint más kérdés, hogy legtöbb kövér átesik a ló túloldalára (de ez már a temészete) és erölteti, hogy kövéren jó...Így a belső szépség is kihal ami rávetül az összképre ami az igazán fontos.

Minden esetre meg kell érteni a másikat és csak utána vélekedni. Nem kell mindenkinek ugyan úgy látni a szépséget sőt ez a jó benne, hogy különbözünk!

2013. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%
Ezzel nem vagy egyedül. A legtöbb ember utálja a rondákat. Ezért olyan sz..r a ronda ember élete. Barátok nélkül, megkülönböztetve, folyamatos zaklatások mellett. De Te ezt sose fogod megérteni. Úgyhogy fikázd csak tovább a rondákat. Hadd legyen még sz.rabb az életük. Téged ez úgysem érint, hisz tökéletes vagy!
2013. dec. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!