Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, utálom az...

Mit csináljak, utálom az életem? :-/

Figyelt kérdés

Köbö egy éve romokban az életem, legalábbis én így érzem. A szüleim egy "majdnem válás" után végre egymásra találtak, de sokszor úgy érzem, hogy nincs elég idejük ránk(rám és a tesómra). Na meg aztán utálom nézni, ahogy előttünk "turbékolnak". Lehet, hogy örülnöm kéne, hogy újra szeretik egymást, de valahogy mégse tudok.

Mostanában nincsenek barátaim, az iskolában egyedül ülök, úgy érzem, nincs olyan ember a világon, aki meg tudna hallgatni és érteni. Senki előtt nem tudok megnyílni, nem merek, mert nem bízom az emberekben. Ráadásul nagyon bennem van az, hogy nem szabad gyengének tűnnöm. Éppen ezért mindig magamba folytom az érzéseimet, és azon kívül, hogy néha elérzékenyülök a kedvenc sorozatomon, nem tudok sírni, már egy éve. Úgy tudom, ez nem jó. :-/ Amúgy neten vannak barátaim, mert valahogy nem személyesen, idegeneknek, akikkel úgyse találkozom sose, elmondom a gondjaimat. Ez azért néha jó.

Egy csomószor tiszta depi vagyok, nincs kedvem élni, nincs kedvem az emberekhez. Szokták mondani, hogy egy spotot kell ilyenkor űzni, de azt meg nekem nem lehet(egészségügyi okok miatt).

Már elegem van ebből, nincs egy normális életem, a suliból aig várom hogy hazajussak, mert állandóan egyedül vagyok. Itthon tanulok, netezek, aztán megyek aludni. De milyen élet ez? :(

Pszichológusnál már jártam, és az agyamra ment, nem értenek ezek semmit.(eddigi tapasztalataim szerint).

Bocsi a regényért, és remélem, hogy nem hurrogtok le.

15/l


2013. okt. 9. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:

*sportot

*alig

2013. okt. 9. 16:33
 2/6 anonim ***** válasza:
figyelj, még előtted az élet, nem muszáj sportolnod, találj valami hobbit, én rajzolni szoktam és azt megosztani közösségi oldalakon, pl a deviantart egy nagyon jó oldal, tele jó fej emberekkel
2013. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. igen, rajzolni én is szeretek, de nem vagyok valami jó benne. ez meg a másik: de a zene, se a művészetek, se semmi, amiben ki tudom magamból adni a "dolgokat", mert nem vagyok túlzottan jó semmiben.
2013. okt. 9. 20:06
 4/6 anonim válasza:
A rajzolás tényleg jó dolog énis ezt akartam, nembaj hogy hogy rajzolsz, nemszámít, csináld, ahogy éppen kijön belőled :P és én azt mondom hogy próbáld meg nyugisabbra venni az egészet nem kell stresszelni, nekem is volt ilyen időszakom hogy semmi életkedvem nem volt, de próbáld meg mindennek megtalálni a pozitív oldalát :)
2013. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy meg elmondanám hogy jól rajzolni én olyan 19-20 éves koromban tanultam meg, szóval bőven van még időd fejlődni
2013. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom a lovaglást,a lovardába barátokra fogsz találni és ha eleged van mindenből lesz hova menned ahol kicsit kikapcsolsz.Lovagolni pedig a legjobb dolog a világon,együtt működni egy 600 kilós állattal felbecsülhetetlen érzés.Hidd el jót fog tenni...én is így kezdtem hogy semmi kedvem nem volt hozzá és most a világ semmi pénzéért se hagynám abba mert van egy ló akiért bármit megtennék hogy az enyém lehessen ugyhogy csak ajánlani tudom
2015. márc. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!