Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért utálom ennyire a karácso...

Miért utálom ennyire a karácsonyt? Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés
Komolyan már rosszul amikor kezdődik az ünnepkör. A szüleim régen elváltak így két féle karácsonyon is részt kell vennem. Apám-féle fanatikus vallásiban (nem vok hívő) és az anyain, ami nem is lenne baj, de az meg tönkre van téve a sok vitával. A nagyszüleimmel szoktunk karácsonyozni, de öregapám folyton játssza a durcást. Apáméknál meg megkapom h miért nem vok hívő. Pár éve halt meg a másik nagymamám karácsony előtt szóval már csak emiatt is utálom a karácsonyt!:S Egyedül azt szeretem h ilyen mindig jó NBA és Premier Leauge meccsek vannak a TVben:/
2013. nov. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

én 28 vagyok és a gyereki rajongásom a kari után évek alatt átment utálatba, mert mindig vita volt a rokonokkal, már előre féltem. Aztán ez a félelem elkezdte vonzani a karácsonykor történő rossz dolgokat (beázás, veszekedés a szomszédokkal, munkahelyi stressz)

Hát remélem egyszer újból szeretni fogom a karit, mert most kb én vagyok a grincs. :)

2013. nov. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért utálod ennyire, mert átlagos napokon nem kell apádat hallgatnod, hogy na fiam, miért is nem vagy hívő, anyukád nem vitázik nagyapád nem vitázik, mindenki stresszel karácsonykor, és ez elrontja a szépségét a karácsonynak.
2013. nov. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem csodálom...

Minek változtatni?

2013. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert mindent megkaptál minden karácsonykor csak a szeretetet nem
2013. nov. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!