Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most én szerelmes vagyok,...

Most én szerelmes vagyok, vagy csak ilyen kamaszos hullámvölgyeim vannak?

Figyelt kérdés

Mert amikor ŐT először megláttam, csak külső alapján ítéltem, egy elég átlagos kinézetű fiú, de engem nagyon megragad. Mikor egyre fokozatosabban megismertem, egyre jobban tetszett a stílusa. A humora. (eszméletlen vicces a srác) A zenei és film ízlése. Meg ahogy rám tud nézni, mintha egyenesen a lelkembe látna. Mindig vigyorgok, meg szaporábban lélegzek, ha a közelben van, vagy róla van szó. Amikor meglátok egy olyan ruhát, amit ő szokott hordani, kapásból felragyog a szemem. Hullámzik a hasam, mintha egy pillangó tenyészet lenne benne. Ő van a legnagyobb befolyással a napomra... Csak látni akarom, és azt szeretném, ha viccelődne, ha történeteket mesélne... De így pl csókra, vagy testi érintkezésre nem vágyok vele, csak annyira szeretem amilyen ő belülről. Ezt eddig senkinek sem mertem elmondani, mert... nem is tudom...

De nem akarom elkiabálni, hogy ez szerelem, mert totál nem vagyok biztos magamban.

16/L



2013. dec. 16. 18:48
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak csodálod és felnézel rá. Tetszik külsőre? Ha nem akarod megcsókolni akkor nem hiszem, hogy szerelem (még). Mindenki máshogy érzi a szerelmet. Majd idővel eldől, hogy mi ez. És ő mit gondol rólad? Az én barátom meg pont az ellenkezője. Semmi közös nincs bennünk érdeklődés szerint. Mindig vitázunk, de jó, hogy ott van nekem és számíthatok rá. Kis korom óta ismerem és sokáig nem is figyeltem fel rá mint fiúra, aztán egyszer csak belém ütött valami. :D Nagyon tetszik és szeretem. Szeretem megcsókolni is, vágyok rá. Úgy, hogy a mi esetünk más mint a tiéd.
2013. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!