Mi lesz így velem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok semmiben sem tehetséges:

Sportokkal nagyon sokkal póbálkoztam, de egy se jött be, jó ebben talán benne volt a lustaság is, de főleg a bénaságom vette el a kedvemet az egésztől.

Rajzolni, énekelni nem tudok, a kézügyességem is pocsék.

Eléggé rosszul barátkozom, visszahúzódó vagyok, nem merek felszólalni pl. az órákon. Nincsenek jó jegyeim, pedig most vagyok nyolcadikos, és akárhogy igyekeztem, hármas négyes az átlagom, így nem fognak jó iskolába felvenni.

Nincsen célom, nem motivál semmi, és éveig próbáltam megtalálni ezt a célt, sehogyan sem sikerült, ugyanis ninc semmi, ami igazán érdekelne, vagy amiben igazán jó lennék. Talán egy valami van, amiben jó vagyok, ez pedig a zenélés, de ez pont olyan szakma lenne, amit nem igazán tudnék kamatoztatni az életben. Hacsak nem akarok tanári fizetésből garzonlakásban lakni. Nem akarok. A jegyeimmel tényleg nagyon igyekeztem, de most történt néhány dolog a családba, és emiatt is teljesen kikészültem, ez elvonta a figyelmemet minden másról...


2013. dec. 17. 21:39
 1/9 El Greco ***** válasza:

hát ez tEnyleg béna helyzet...

Keresgélj tovább a lehetőségek közül.Ha a jegyeid rosszak,akkor nem jutsz jó gimibe(rosszba meg semmi értelme szerintem),úgyhogy ebben az esetben szerintem szakmát kéne tanulnod.Valami szakképzőbe kéne menned,ami mondjuk tetszik,és szívesen kipróbálnád.De egyébként ha a zenében jóvagy,akkor azt használd ki!Feküdj rá,gyakorolj,járj versenyekre.Ha jól megy,a szakmabéliek úgyis felfigyelnek rád.De ha egyik sem jó,akkor is sok sikert!

2013. dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok... és rájöttem hogy minden ember egy **** és NINCS igaz barát.Csak magadra vagy utalva senkibe se bízz sz*rd le az egész életet majd lesz valahogy.

Remélem tudtam segíteni.

Üdv:Egy másik nyolcadikos

2013. dec. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, én csak azért aggódok, mert nem szeretnék kapualjban aludni vagy az utcasarkon végezni, ha érted, mire gondolok. A mai világban már sajnos nem nagyon lehet elboldogulni. Valóban magunkra vagyunk utalva...
2013. dec. 19. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám... Kivéve azt, hogy én még a zenében sem vagyok tehetséges. :/

egy 9-es lány

2013. dec. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira azért én sem vagyok jó zenész, de jobb vagyok benne, mint például a képzőművészetekben... De abban sem vagyok kiemelkedő.
2013. dec. 21. 13:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként utolsó válaszoló, ha neked is hasonló jegyeid voltak, téged hova vettek föl?
2013. dec. 21. 15:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a Girgio-ba mentem, de ott mondhatni egész elöl voltam ezekkel a jegyekkel a felvételin. Egyébként nem olyan laza suli ez, mint ahogyan beállítják... :D
2013. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én meg egész jó vagyok úgy mindenből (sport, zene, tanulás) de lusta vagyok, nehezen barátkozom, és nincs életcélom. Ötletem sincs, hogy mit csinálhatnék, semmi sem érdekel. Nem tudom, merre kéne továbbmenni . :/


Te pedig keresgélj tovább, és sok szerencsét a felvételihez! A felvételin nem a jegyek a fontosak. Ha egyébként okos vagy, és logikusan gondolkodsz, felvesznek jó sulikba is. :)

2013. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy másik nyolcadikos:

Jelölj be skype-on majd privátba megírom a nevem.

Én pont rossz példa vagyok, mert (nem akarok felvágni, de) én eddig mindig kitűnő voltam most is az leszek, a környék egy neves gimijébe megyek tovább, egy csomó barátom van, ezen kívül sportolok, programozni tanulok, már 7 éve zongorázom és vannak saját dalaim is.

Szeretnék segíteni Neked, már több velem egy idős ismerősömnek jártam elő jó példával. Ha szeretnél megismerni jelölj be! :)

2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!