Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy erőszakos?

Mennyire vagy erőszakos?

Figyelt kérdés
És miben, milyen szinten?
2009. nov. 25. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Tudd meg most!
2009. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem vagyok az, de ha a családomnak/szeretteimnek kell valamit "kijárni", akkor igenis a sarkamra állok és nem tágítok.


Ha viszont valaki bántaná a szülimet/testvéremet/kutyámat, elképzelhető, hogy gondolkodás nélkül átmennék rajta kocsival. Ez van.

2009. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tizes skálán semmi, nulla, almás. tudok uralkodni magamon.
2009. nov. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2009. nov. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ok nélkül soha nem vagyok agresszív, képes vagyok a végletekig türelemmel elviselni bármit.

Ha viszont bántanak, akkor nem hagyom magam, és egy mondattal kifejezem neki a mondandómat. És itt ki is múlt az agresszivitásom.

2009. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

hát.. ha már alapból valami miatt ideges voltam és egy picit még valami felhúz akkor nagyon.

Egyébként agresszív vagyok. Tehát már volt pár rendőségi ügyem is a b.zi tanárok miatt. egyet már megis vertem rohadjanak meg.Iskola hozza ki belöllem.


De amugy haverokkal nem vagyok az. Még talán a szüleim azok akik fel tudnak húzni meg az osztálytársaim közül pár személy.

Amugy tizes skálán olyan 6-7

17/F

2009. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor én vagyok a kivétel, beismerem az elmúlt évben nagyon erőszakos, aggresszív vagyok.

Miben? Mindenben? Milyen szinten? 10-es skálán 20-as vagyok.

Hogy miért? Passzolom.

2009. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mostanában megváltoztam, és sokkal erőszakosabb lettem. 10 ből kb olyan 4,5-5 lettem, de 0 voltam :)
2009. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapból nem vagyok agresszív, de ha besokallok jól megmondoma magamét, és ennyiben ki is merül.
2010. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* megmondom a
2010. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!