Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Durva, erőszakos, kemény...

Durva, erőszakos, kemény küzdősportok? Írnátok ilyeneket? (Lehetőleg népszerűeket) + Melyik ez a sport

Figyelt kérdés

Bokszosokra gondoltam.


Azt tudom,hogy van egy olyan bokszos sport,amiben egy ketrecben harcolnak (ún. gladiátorok?).Mi ennek a neve?


(nem akarom egyik sportágat sem űzni,máshoz kell)


2011. nov. 1. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
MMA (Mixed Martial Arts) ~ Kevert harcművészetek.
2011. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
SAKK
2011. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nincsenek durva küzdősportok. erőszakos és kemény, ezek mondjuk találóak lehetnek.

a küzdősportokban szabályok vannak, hogy ne legyen durva, pl. direkt nem rúgnak torokra, nem nyomnak szemre meg ilyenek.

népszerű/jó küzdősportok az ökölvívás, francia box (savate) thai box.. de sportolnak karatésok, TKD-sok is, ezek is jók. nem tudom melyik a legnépszerűbb, durvaságra meg mind vissza van fogva, az egész attól függ éppen egy club hogyan gyakorol.

2011. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
thai box,jiu-jitsu,horgászat XD a sportnak az a lényege hogy minél kevésbé legyen durva, a ketreces "küzdősport" az MMA
2011. nov. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!Ők kaptak like-ot!
2011. nov. 2. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!