Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az introvertált ember, mint...

Az introvertált ember, mint lúzer, élettelen, szánalmas, unalmas lény?

Figyelt kérdés

olyan szinten introvertáltgyűlölő korszakot élünk, hogy az komolyan mondom, kiveri nálam a biztosítékot.

legyél minél hangosabb, legyél minél színesebb, legyél feltűnőbb és "szagosabb".

komolyan, mint az állatok.


2011. jún. 22. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

Hát igen farkastörvények.

Az erős és bunkó elnyomja a visszahúzódót.

A világ így működik sajnos,de a baráti körödet ettől még megválogathatod.

2011. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Szívemből szóltál, kérdező, pedig én nem is annyira vagyok az.
2011. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én sem vagyok már teljesen az, régebben talán jobban az voltam. de enyhén szólva is hányok azért, amiért lenéznek egy introvertáltat. nem kevesebb, és nem feltétlen több azért, mert ilyen a temperamentuma.
2011. jún. 22. 17:37
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, sajnos ez ilyen :(
2011. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

farkastörvények, igen. ezt csak a modern társadalom engedheti meg magának. az életben ezek nem mennek semmire segítség nélkül (eltekintve 1-2 önellátó remetét), mert az élet a kegyetlent és a hazugot(alkalmazkodót) jutalmazza.


ez általában igaz az emberekre, hogy nem képesek elfogadni másokat.


de ez nem is egy kérdés.

2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
na én az a típus vagyok, aki inkább meghalna, minthogy alkalmazkodjon olyan dolgokhoz, amik megmenthetnék az életét. épp ezért, lehet nem leszek hosszúéletű, de fontosabb az igazság, becsület, szabadság, mint a túlélés.
2011. jún. 22. 20:14
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

jah..amúgy én is ilyen vagyok talán nem ennyire mint te.

mit gondolsz miért van annyi önbizalomhiányos ember. mert sok van olyan el van habozva a sikereitől ,lenéz másokat.


utcai beszólogatás teljesen alap dolog.miért nem lehet rohatt békében élni.najó ebből elég filózni.

2011. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
Rossz helyen nőttél fel, és ez így lesz, amíg el nem kerülsz onnan. A felső tízezer és környékében jobbak a játékszabályok.
2011. jún. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

20.10vagyok


20:14

szerintem te nem (csak) az introvertáltságról beszélsz

az extrovertált egyén a belsője kifejezésére vonatkozik, az introvetált inkább magában rendezi le a dolgokat és kevésbé közösségi, ha agresszív akkor önpusztító, míg a másik másoknak okoz kárt.

ennek semmi köze a színesszagos egoizmushoz, attól hogy valaki közlékeny vagy nyitott, nem lesz beképzelt is. meg látni pár "elborultművészvagyok" egyént is, akik reklámozzák magukat

2011. jún. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

20.10vagyok


22:54

néha az tojik a legjobban, aki a leghangosabban kiabál. közösségben színjáték, otthon meg érvágás.

ha elég jól elhitetik magukkal hogy ők mások mint amilyennek születtek, akkor teljesen át is alakulnak.


tehát ennek semmi köze ehhez, a kérdező inkább a magának való csendes emberekre gondolt szerintem

2011. jún. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!