Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Undorító ember vagyok, ha nem...

Undorító ember vagyok, ha nem szeretem a gyerekeket?

Figyelt kérdés

A babákat, meg az ilyen kis 1-5 éveseket még szeretem, mert cukik, meg minden, de az ilyen 6-10 éves gyerekeket nem nagyon...nővéremnek is van egy 7 éves lánya és tudom, hogy nem szép ilyet mondani, de úgy érzem, utálom azt a gyereket, mindig mindenbe beleszól, meg 7 évesen nekem pofázik, meg amikor itt vannak nálunk, direkt hergel, pl. fekszik a kanapén, oda akarok ülni, erre direkt odateszi a lábát és nem engedi, hogy leüljek, amikor meg elzavarom, akkor én leszek mindenki szemében az undorító ember, hogy én így bánok szegény kis 7 évessel...annyira idegesít az a gyerek, néha úgy felképelném, ha már az anyja nem teszi meg...

Ettől rossz ember vagyok? És amúgy minden 7 év körüli gyerek ilyen ellenszenves, vagy csak ez?

15l


2013. dec. 20. 20:29
 1/9 anonim válasza:
79%
Nem vagy undorító, csak fiatal. Majd, ha megérsz rá, és akarsz egy gyereket, és lesz is, akkor majd úgy neveled, hogy ne legyen 6-10 éves korára olyan, amilyen most a tesód gyereke. De azért ezt az "utálom a gyerekeket" ne nagyon hangoztasd....)))))
2013. dec. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Amúgy nem minden ennyi idős gyereket utálok, vannak, akik tök aranyosak, csak nem mindegyiket találom annak :S
2013. dec. 20. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Valóban nem vagy undorító, csak fiatal még! Ha tesódéknál első gyerek, és kezdők, akkor nagyon könnyen eshetnek abba a hibába, hogy elkényeztetik a gyereket, és ez megy az agyadra! Nekik még ő a kis picikéjük, a mindenük! Vannak ilyen elvakult szülők! Nyugodtan szólj rá, ha már a szülei nem teszik meg! És biztasd őket egy második gyermekre! Egy második általában sokat változtat az egyke elkényeztetett gyermekeken! :)
2013. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm (:
2013. dec. 20. 21:07
 5/9 anonim ***** válasza:

A leírásod lapján tudja a kislány, hogy nem szereted, ezért szemtelen veled.

Próbálj meg nem foglalkozni vele, ne reagálj "rosszul" (elzavarod).

Valóban olyan, mintha ki lenne neki nyalva a feneke. Nekem van két gyerekem, ismerek is egy párat. A többség egy tünemény, de némelyiket én is agyon tudnám ütni (ha már az anyja nem teszi meg).

A lényeg: egyáltalán nem vagy rossz ember!!!

(Igaz, az én nagylányom csak 6 éves, de tuti szeretnéd. :) )

2013. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sokat segített :)
2013. dec. 21. 09:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem vannak akik az úgynevezett childfree-t vallják ez totál természetes.

Nem szerethet mindenki mindent, szóval nem vagy egyedül.


Erre már korábban is volt példa.

2013. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én az unokatestvéremmel voltam így, bár nem utáltam. Ő 7 éves volt én 14 és mindig idegesített,veszekedtünk. Már néha lekevertem volna én is neki egyet. El volt kényeztetve és minden megvolt neki engedve. Aztán ahogy nőtt, egyre értelmesebb és okosabb lett, mindenről el lehet vele beszélgetni. Olyan nekem mit egy testvér. Majd a nővéred lánya is megváltozik.
2013. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehet, köszi a választ :)
2013. dec. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!