Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek az ellen, hogy...

Mit tegyek az ellen, hogy általános iskolában történtek miatt mindig azt hiszem, hogy a fiúk melegnek gondolnak?

Figyelt kérdés

Általános iskolában valakik kitalálták és elterjesztették rólam, hogy meleg vagyok, csakmert 1-2 emberrel aki legalább hajlandó volt velem haverkodni, elég sok időt töltöttem az órák közötti szünetekben meg ilyenek, beszélgettem velük sokat.

Mostmár senki nem csesztet ilyesmivel középiskola kezdete óta, senki nem nevezett még annak, de általános iskolai ismerősök totál beleültették ezt a fejembe, és emiatt gyakran érzem úgy, hogy mindenért melegnek nézhetnek a fiúk, a mozgásom, a beszédem miatt, meg ha már nézem őket akkor is.

Hogyan verjem ezt a dolgot ki a fejemből? És ezek miatt biztos nem nézhetnek melegnek?

(Egyébként nem vagyok az, csak azt pletykálták egykor rólam, és persze el is hitték sokan.)

18/F


2013. okt. 17. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Kezdj randizni lányokkal. Hamar kimegy a fejedből ez a gondolat.
2013. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hiába randizik lányokkal, ha csak nem szünetekben teszi ezt, hogy még véletlenül se nézzen túl sokáig egy fiúra vagy ne menjen túl közel hozzá beszélgetés közben, vagy bármi. :D:D

Szerintem ne törődj vele, a többség valószínűleg csak les ki a fejéből, vagy észre sem vesz. Nálunk legalábbis mindenki várta, hogy végre hazamehessen az iskolából és szünetben csak bambultunk. Ha néztünk is valakit, nem szóltunk be, és akkor is max olyasmiken akadtunk fel, ha egy fiú nagyon nőies szőrös dzsekiben volt és összesúgtunk, de nem tulajdonítottunk neki nagyobb jelentőséget, nem hoztuk szóba később. Magyarán elég komoly dolog kell ahhoz, hogy mindenki előtt beszóljanak és leb#zizzanak. Ráadásul ez már nem az általános, itt már érettebb emberek vannak, nem mondanak ilyesmit ok nélkül.

Amúgy a suli ilyen... Egyszer egyik teljesen hetero haverom hajpánttal jött be (hosszú haja volt és a foci miatt viselt hajpántot, de egyáltalán nem nőieset), mire elkezdtek röhögni és beszóltak neki, hogy "mi van, b#zi vagy?". Szóval a suli és a fiatalság ilyen, ha még véletlenül ilyesmit mondana is valaki az sem biztos, hogy komolyan mondta. Illetve van aki mindenre talál okot, indokot. Van aki szerint már az b#zis, ha egy fiú sima natúr ajakápolóval bekeni télen a száját (ha egyszer kicserepesedett és fáj, hát istenem...). Röviden: le kell sz@rni, nem valószínű, hogy ilyesmit fognak mondani, de ha esetleg mégis, akkor se vedd magadra, mert ezek csak butaságok.

Tisztázd magadban, hogy mi a helyzet, aztán fogadd el magad. Nem érdemes rájátszani sem az ellenkezőjére, mert az még feltűnőbb. Hallgass zenét szünetekben, olvass, írd meg a házit stb. Ha úgy érzed valakit túl sokáig néztél, akkor ne kapd el hirtelen félénken a tekinteted, hanem lazán csinálj valamit, pl. nézd meg, mennyi az idő vagy ilyesmi. Vagy ha valakivel beszélgetsz tedd keresztbe a karod és állj lazán, pl. a falnak támaszkodva. Ez elvileg tartózkodó magatartást sugall. Esetleg figyeld meg a dominánsabb fiúkat, hogy ők miket szoktak csinálni és pár dolgot less el tőlük. De ne vidd túlzásba, mert az tényleg nagyon feltűnő, ha valaki csak megjátssza magát és arról tényleg szoktak beszélni.

Ha pedig szóba hozzák, akkor kezeld lazán "áá, haggyad már, régen volt pár barom ismerősöm, akik azt terjesztették rólam, hogy meleg vagyok..." - vagy valami ilyesmi. A lényeg, hogy ne kezdj kétségbeesetten tagadni, hanem csak lazán kezeld. Pl. amikor az én haveromnak beszóltak a hajpánt miatt, csak annyit mondott viccesen "hogyne" és pakolta tovább a könyveit a szekrényből. Senkit nem érdekelt tovább.

2013. okt. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akinek nem inge ne vegye magára!

Hallod, ez megszokott hogy iskolában, vagy faluban stb. helyen hülye fiktív történetek keringenek.

De ez ellen csak annyit tehetsz, egyik füleden be a másikon ki.

19F

2013. okt. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!