Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy újra a...

Mit tegyek, hogy újra a családi életemre és a kapcsolatomra tudjak koncentrálni?

Figyelt kérdés

Eddig első helyen a családom és a párom szerepelt az első helyen egy képzeletbeli listámon, ők voltak a legfontosabbak. Azonban történt valami, ami megváltoztatta ezt. Úgy volt, hogy januárban államvizsgázok, de nem sikerült 3 tantárgyam, ráadásul van amelyikből nincs is keresztfélév, így csak egy év múlva, 2015 januárjában államvizsgázhatok. Találtam már munkahelyet, elmegyek dolgozni (szerencsére oda elég az érettségi is). De nagyon el vagyok keseredve, annyira bíztam benne, hogy minden sikerül. Nagyon sokat tanultam, hónapok óta napi 4-5 órát aludtam legfeljebb.

Nincs kedvem semmihez, már nem várom a karácsonyt, egyik nap nem eszek semmit, másnap meg tömöm magamba a csokit és az édességeket. Aludni azóta sem tudok, 20 percenként ébredek. Nem akarok emberek közé menni. Eddig a májusi esküvőmet tervezgettem, de már az sem érdekel, ha nem is lesz, nincs kedvem folytatni a szervezést, pedig úgy volt, hogy párommal karácsonykor átadjuk a meghívót is a rokonoknak.

Úgy érzem tönkrement az életem ettől. És annyira fáj, hogy kevés vagyok ehhez az iskolához. Mit tegyek, hogy kilábaljak ebből az állapotból?


2013. dec. 22. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy a sikeres emberek közös tulajdonsága az, hogy nem adtak fel soha semmit.

Nem az a nagy teljesítmény, ha minden elsőre sikerül, hanem az, ha nem adod fel és sokadszorra is nekifutsz ugyanannak az akadálynak.


Nagyrészt ezen az állhatatosságon fog múlni, hogy mennyire leszel vagy nem leszel sikeres az életben.

2013. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
na MOST nem szabad feladni!
2013. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!