Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi legyek ha nagyobb leszek?...

Mi legyek ha nagyobb leszek? Nem tudom milyen szakma lenne nekem jo ha,

Figyelt kérdés

folyekonyan beszelek angolul es jo vagyok matekbol es rajzbol.

13 eves vagyok es ha fontos akkor jobban szeretnek faluban elni mint varosba mert magyarorszagon laktam kemecsen ami egy varos de olyan mint egy falu es elkoltoztunk angliaba es itt egy nagy varosba elunk mar lassan 3 eve.

a lenyeg hogy jobban birom a falut mint a varost es mindig is szerettem volna tanyan lakni mert imadom az allatokat..

szoval kerlek segitsetek mar abba hogy mi legyek ha jo vagyok rajzbol , matekbol, ketto nyelven beszelek es nagyon szeretem az allatokat.



#állat #magyar #munka #matematika #rajz #angol #nem tudom hogy mi legyek #milyen munka lenne jo #2 nyelven beszelek #14 vagyok .lany vagyok.
2013. dec. 24. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Készülj az university of art-ba. Az Edinburghban van, és hidd el, ez a város Londonhoz képest egy falu.
2013. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
te oda jársz? :) és milyen szakmát tanulhatnék ha oda járnék?
2013. dec. 25. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!