Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akarnád tudni, hogy mikor...

Akarnád tudni, hogy mikor halsz meg? Miért?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem akarnám tudni. Beleőrülnék, hogy tudom, mennyi időm van hátra, így akármit csinálnék, kevésnek tűnne ez az idő. Inkább élnék az ismeretlenben.

2013. dec. 25. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, és azért, amit te leírtál. No meg azért, mert semmi mást nem csinálnék, csak azon lennék, hogy elkerüljem.
2013. dec. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretném tudni, hogy még mennyi van hátra. Bátrabban élném az életem és jobban kihasználnám az időt. :)
2013. dec. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, de azt szívesen megnézném hogy hol leszek 10-20-30 év múlva. (hol fogok lakni, mit fogok dolgozni, stb.)
2013. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen , ha tudom h x időm van hátra akkor nem itt ülnék a gépem előtt hanem mennék élni az életet :D (16/F)
2013. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 dragonkalo ***** válasza:
Igen,ha tudnám mennyi időm van hátra,mindent kipróbálnék egyszer legalább.(persze a súlyosan mérgező dolgokat nem :D)
2013. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem, nem, a legkevésbé sem! Nem azért, mert félnék a haláltól - persze ha életveszélyes szituációba kerülnék, gondolom nem lenne ilyen nagy az arcom, de most nem ez a lényeg - hanem mert szerintem semmi sincs előre megírva. A jövőt a jelennel tudjuk befolyásolni. Elég lelombozó lenne, ha létezne egy könyv, amiben szépen minden és mindenki sorsa állna gyöngybetűkkel lekörmölve... Én inkább ettől érezném azt, hogy teljesen mindegy, mit teszek, a jövőmet már úgyis megírták. Ennek semmi értelme.
2013. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem nem akarnám tudni plusz én nem halok meg, ezt már pár éve eldöntöttem és így is lesz :D
2013. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha valaha is meg lehetne mondani ezt, akkor igen, szeretném tudni mikor jön a kaszás. Méghozzá azért, mert akkor az utolsó napjaimban megtennék olyan dolgokat, amiket így nem teszek.
2013. dec. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Zenon ***** válasza:

Ha megtudnád, mikor, minden erőddel azon lennél, hogy megváltoztasd, így a körülmények által nem akkor halnál meg.

Paradoxon. Szóval inkább NEM.

2014. jan. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Zenon: Egy gyógyíthatatlan betegséget például nem lehet kivédeni, de egy infarktus is épp ilyen. Ezeket nem tudnád kivédeni.
2014. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!