Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetesen még meg akarnád...

37-38 hetesen még meg akarnád tudni a babád nemét?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nanááá!!
2013. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem fontos, hogy tudjam a babám nemét, hogy úgy tudjam dekorálni a szobáját (festés, bútorok, kiegészítők) és ha lány, akkor lánynak, vagy ha fiú, akkor fiúnak öltöztessem és ne fehérbe... :P
2013. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Ha már eddig kibírtam. Nekem nem ennyiből áll a gyerek, hogy hogyan is dekoráljam a szobát, vagy milyen ruhát vegyek neki. Az első hónapokban teljesen mindegy, milyen a ruha színe, vagy a szobadekor, csak érezze a szeretetet és a biztonságot. Én sem tudom a nemét, mégis meg tudtam neki minden szükségeset venni...

37hkm

2013. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És komolyan 38 hetesen még nekiállnál szobát festeni, meg ruhákat vásárolni?
2013. márc. 14. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:
36+3napos vagyok és még most se tudom biztosra a nemét mindig összezárta a lábait és nem mutatta meg magát. Dokik is csak tippelni tudtak de szóltak hogy azért ne úgy rendezzük be a gyerek szobát mert lehet hogy nem jól látták. Egyszóval nekem meglepi lesz az hogy mi lesz. :)
2013. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már nem. De amúgy én nagyon kíváncsi voltam. A 26 héten tudtuk meg. De ha 38 hetesen nem tudnám még akkor már kivárnám a szülést.
2013. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37 hetesen tudtam meg a fiam nemét, addig mindig összezárta a lábait. Így is betudtam neki vásárolni, tehát nem ezért akartam megtudni, csak csináltak egy nagy UH-t,mert kórházban voltam, mivel voltak medikusok is, így tényleg mindent megnéztek, előtte megkérdezték zavar-e, erre a válaszom az volt,hogy cserébe halátják, hogy milyen nemű megmondják :) Persze csak poénkodtam és mondtam, hogy természetesen nem muszáj, a fő, hogy minden rendben legyen, de ettől függetlenül megkereste a doki a kukacát :)
2013. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38 hetesen már nem:)Ha addig kibírtam...Mondjuk én a 18.héten tudam meg,de azt is nehezen bírtam.Kíváncsi vagyok:D
2013. márc. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!