Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem szeretek tulajdonságokról...

Nem szeretek tulajdonságokról beszélni, érzelmekről is csak amennyit kell. Fiúkkal így mi lesz?

Figyelt kérdés

Jobb szeretek tárgyi dolgokról beszélni, mint emberekről.

Emberekről is az érdekel, mi a hobbija, mivel foglalkozik, azt szereti-e, a hobbijáról, mi történt vele.


Ismerkedésnél úgy látom, ez kapásból hátrány.

Nem tudom, mit lehetne megfogalmazni azon, hogy milyen kapcsolatot szeretnék... Olyat, aki lelki társ, aki elfogad és megért. Ennyi... Sokat álmodozok, nyilván, de ezek álmok. Most vagy 50 oldalban írom le, milyen legyen vagy a fenti 4 szóban.

Nem szeretek tulajdonságokról beszélni, úgy vagyok vele, azok majd úgyis kiderülnek. És lehet, hogy nem időben, de ha megbeszéljük, akkor is maradhat valami meghatározó, ami "későn" derül ki.


Filmet se sokat nézek és regényt se sokat olvasok. Az idézetektől kiráz a hideg.


Természetesen jó barátokkal megbeszéljük, kivel mi történt.

Ha érzek valamit, természetesen igyekszem megfogalmazni.


De nem vagyok az a lelkiző típus, és nem érdekel az 'ember' úgy, mint a lányokat 99,999%-ban és a fiúk nagy részét is.


Márai írja a Füves könyvben (ezt is irodalomóráról ismerem), hogy az erdőjárás megunható, mert a természet szép de megunható. Azonban egy kávéház sosem unható meg, mert az ember az érdekes. Előbb-utóbb mindenki rájön, hogy az ember az érdekes.

Nos, nekem pont fordítva. Az ember addig érdekel, hogy megpróbáljak rendes lenni, megpróbáljam nem félreérteni és meghallgassam, ha haver/barát. A természet pl. pedig végtelenségig érdekelne.


2013. dec. 25. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több mint való, nem minden fiú szereti a lelkizést.
2013. dec. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha te magad értéktelennek tartod magad,akkor ne várj többet másoktól sem..igaz te nem is vársz..akkor nincs gond..
2013. dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kiráz a hideg tölled
2013. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Amúgy már eleve rosszul tetted fel a kérdést,mivel azt irod "Fiúkkal így mi lesz?" tehát számitanak a fiúk,és az csak falszöveg hogy nem érdekel az 'ember' úgy, mint a lányokat 99,999%-ban..Mert akkor eleve nem érdekelne a fiú kérdés..
2013. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Azért alapvetően bunkón nem kell hozzám állni.


Nem érdekel, mitől lett olyan a jelleme. Nem a tulajdonságai érdekelnek elsősorban, csak annyi érdekel, ami például hobbikról történő beszélgetés során kiderül.

Jobban érdekelnek a természettudományok, mint pl. egy regény, ami egy ember kútfőjéből pattant ki.

Nem érdekelnek a színészek.

Nem embert szeretek fotózni. Más képeit nézve se érdekel, amin ember van - kivétel, ha ismerősöm, de az teljesen más kategória.


Ezt jelenti, hogy nem érdekel az ember.


Fiúkhoz is úgy állnék hozzá, hogy mivel foglalkozik, mi a hobbija, hogyan telnek a napjai, és a tulajdonságai majd kiderülnek. De unalmas nekem, ha rögtön azzal indítunk, hogy előző kapcsolatok milyenek voltak, miért értek véget, mi a másik jó meg rossz tulajdonsága, milyen kapcsolatot akar...

A milyen fiúra vágyik rész vagy kétszavas, vagy egy egész regény, DE EZT MÁR ÍRTAM a kérdésben.

A tulajdonságos rész... Úgy érzem, attól, hogy beszélünk róla, nem tudok meg túl sokat, ami meghatározó lehet; az sajnos vagy nem sajnos menet közben derül ki. Ha valami pedig nem tetszik, az kiderül abból is, ahogy és amennyit például a napjairól beszél.

2013. dec. 30. 14:02
 6/11 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy nem szeretsz ilyenekről beszélgetni. Én nagyon szeretek ilyesmikről, emberekről, érzésekről beszélgetni, és úgy veszem észre, hogy ezt a legtöbb pasi nem szereti, tényleg nem.

Nem olyan nagy probléma, hogy nem érdekelnek az ilyen dolgok, azt kívánom, bár én is hozzád hasonló lennék. Talán próbálj egy kicsit többet beszélni az érzéseidről, ha épp olyan emberekkel vagy, akikben megbízol. Aztán már egy idő után könnyebb lesz. De ha meg nem akarod ezt tenni, akkor úgyis mindegy. Biztos találsz majd valakit.

2013. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Az érzéseimről tudok beszélni, és szoktam is.

Ezt írtam :)


Itt NEM arról van szó, hogy nem mondom ki, amit érzek. Ezt is írtam.

És másokat is meghallgatok. Ezt is írtam :)



Hanem gyűlölöm az elemzést: ilyen és kész, nem mindegy, miért?

Mit beszélünk arról, hogy milyen, úgy is látszik.

2013. dec. 30. 21:08
 8/11 anonim válasza:
Hát ebbe van valami, hogy "úgy is látszik". De az elemzés van, amikor jól jön. Viszont, ha nem szereted, akkor ne csináld és kész. Sok más ember se szereti. Nem tudom akkor, mi a bajod.
2013. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen ellentmondásosak a válaszaid,szerintem fake vagy..
2013. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
..mint a lányokat 99,999%-ban,ezek szerint biztos még szüz vagy..
2013. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!