Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen megnyilvánulásokról,...

Milyen megnyilvánulásokról, tulajdonságokról ismerhető fel egy sátánista (típusú/beállítottságú ember)?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, találhatóak viszonylag hamar felismerhető/megjelenő tulajdonságai a sátánista embertípusnak.

Én is felismertem egyet, ami talán a legfontosabb közös ismertetőjegyük.


A dolgokat tisztázandó: magamat nem sorolom közéjük (=a sátánista beállítottságú/attitűdű emberek közé).


Szerintem én inkább "ellenség" vagyok az ő szemükben.



2013. szept. 24. 21:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%

Negativ, depressziv, sotet, rombolo, alcsony vibracios szint jellemzi oket.


Valodi satanistat aligha talalni hazank tajain. A tizenevesek, akiknek imponal az ideologia, amirol keveset tudnak, azok probaljak megjatszani magukat, mintha satnistak lennenek. ETtol masnak latszanak mint a tobbiek, es ez fontos nekik, ami normalis serdulokorban.


Kulsosegek, folvett viselkedesmodok, cselekedetek jellemzik, amit par even belul kinonek es mas fele fordul erdeklodesuk.

2013. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Jó a válaszod, köszönöm.


Sajnos, van néhány "haladóbb szintű" sátánista is az országban és tartok tőle, hogy egyre többen lesznek.


"Negativ, depressziv, sotet, rombolo, alcsony vibracios szint jellemzi oket. "

2013. szept. 24. 22:29
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Nincs sátánista beállítottságú ember, csak sátánista.


Jellemzően szabadjára engedik gyűlötüket, mások eltaposásában lelik örömüket. Bosszúállóak.


És most általában beszéltem a sátánistákról és nem kimondottan a spiri sátánistákról...

2013. szept. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%

#1


Amiket felsoroltál csak hiedelmek és előítéletek, a valóság más!

2013. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

"Negativ, depressziv, sotet, rombolo, alcsony vibracios szint jellemzi oket. "


„Jellemzően szabadjára engedik gyűlötüket, mások eltaposásában lelik örömüket. Bosszúállóak. „


(És bosszúval fenyegetőzők.)

2013. szept. 24. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

'Jellemzően szabadjára engedik gyűlötüket, mások eltaposásában lelik örömüket. Bosszúállóak.

(És bosszúval fenyegetőzők.)'


Ezt megteszik azok is, akiknek fogalmuk sincs a satanizmusrol. Az ilyeneket nevezhetjuk satanista lelkuletueknek ?

2013. szept. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ehhez tisztázni kéne mi,vagy ki a sátán.

A sátán a téves eszmék,és a mi emberi tudatunk is töle származik.És Isten ellentéte,ami a nem szeretet,és nem törvényes,nemlét,illúzió.

Ami csak a maga hasznát keresi,és addig barátkozik,szövetkezik másokkal,még abból haszna származik,ilyen az emberi természet.Megfigyelhető!

2013. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Gyülölködőek, gonoszak, arrogánsak, nagy az egójuk, felényeskednek, lenéznek másokat.


Van rajtuk pentákulum vagy más sátánista tetoválás. Rossz a nézésük is.


Sátánisták alapvetően kétféle képpen lesznek.


1. Olyan szinten csalódtak az életben (rokkantság, vakság, halláshiány, tolószékbe kényszerűlés, szeretett társ elvesztése, szerelmi csalódás) hogy már elvesztette az ítélőképességét és már csak abban lel örömet, ha mindenki osztozik fájdalmában azáltal hogy mások életét tönkreteszi ahogyan csak lehetséges.


2. Olyan fiatal naív a gyerek, hogy ilyen szekták mint a spiritsoferidz stb magukbaszippantják vagy egy másik sátánista barát viszi be őket.


Nekem van SOK sátánista "barátom", kellő távolságot tartok velük, mert joggal félek tőlük. Sokat tudok róluk, a rituálékról és minden egyébről, ha valami érdekel kedves Súr ! szívesen megosztok bármit veled priviben. Az írásod alapján értelmes és jószándékú vagy !

2013. szept. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne felejtsük ki az állatok bántalmazásának élvezetét, főleg a divat-sátánista tini fiúk körében. Rosszabb esetben fiatal lányok bántalmazására is ráveszik egymást, vagy magukat. Node ismertetőjegyek:


1. Vérbelisátánista: Eléggé jellemzőek lehetnek a fentebb leírtak, de nem feltétlenül. Antiszociális, de hordhat maszkot. Meglehet, hogy tök normális embernek hinnéd, csak épp amikor arról van szó, akkor szívfájdalom nélkül elgáncsol, kihasznál, ellened fordul, és sorolhatnám. Nem biztos, hogy annak vallja magát, de attól még eléggé "démoni" figura, és ártó szándékú (ezt mondjuk nem keverném össze a "nekem világfájdalmam van mert depresszív vagyok, osztozzon mindenki az én fájdalmamon" hozzáállású emberekkel, az egy másik szint...)


2. Olvastamabibliátsátánista: A sátánistáknak ez az az alfaja, aki olvasta a Bibliát (természetesen az átírt kiadást), és csalódott benne, meg úgy összességében a kereszténységben, és ezért ő inkább sátánista lett. Alapjáraton inkább antikereszténynek nevezném. Pláne, mert az pl. nem jut eszükbe mint elmélet, hogy a legszemetebb és legsátánibb lépés gyakorlatilag a keresztény egyház aláásása lenne, avagy bár nagyon sátánistának vallják magukat, és gyűlölik a keresztényeket, mert gonoszak és keresztes háborúkat vívtak, fel sem merül bennük, hogy esetleg nem Isten parancsára vívták ezt a háborút, hanem néhány kedves démonbarát befúrta magát a középkori egyház csúcsára, elvégre akkoriban AZ volt a hatalom. Ma már inkább a politika. (Én legalábbis, ha démon lennék, tuti ezeket a részeket fúrtam volna meg, elvégre itt lehet nagy eredményeket elérni ;) )


3. Divatsátánista: fordított kereszteket hord, meg pentagrammákat szintén lefelé álló csúccsal, kérkedik azzal, hogy nyúzott meg egy macskát (miközben esetleg otthon ő maga itatja cumiból a macskája kölykeit, mert anyucinak nincs elég teje), és igyekszik roppant menő sátánistának tűnni, mert azt hiszi, hogy akkor majd vagy barátkozni fognak vele, vagy félni tőle. Aztán majd kinövi a dolgot.


Megemlíteném, hogy a goth (alias "darkos") szubkultúra nem egyenlő a sátánizmussal. Én magam is gothnak vallom magam, és sok más goth-ot ismerek, akikre nem hogy nem jellemző a sátánista gondolkodásmód, hanem egyenesen az égiek felé fordulnak, angyalokkal kommunikálnak, és Istenhez imádkoznak. A goth-ok gyakorlatilag "csak" a misztikumokhoz vonzódnak, a túlvilághoz, mágiához, ezotériához, parapszichológiához, mert hiszik, hogy a világ több annál, mint amit látunk, esetleg tapasztalatuk is van róla. Némelyikük valóban elmegy egy sátánista irányba, illetve, a divatsátánisták előszeretettel majmolják őket, ám ettől még a kettő nem összekeverendő!


Szintén problémás az "antiszociális" jelző, olyan szempontból, hogy a korábban említett antiszocság a pszichológiai kórképre vonatkozik, és nem arra, amikor szerencsétlen ezotériában hívő goth kislánynak az osztályban nincsenek barátai, mert senki mást nem érdekel az, ami őt igen, ő meg pl. a körömlakkokról és frizukról meg Justin Bieberről nem tud bájcseverészni, mert tesz rá. Antiszociálisnak tűnhet, mert nem találja a helyét, de ez csak a társaság miatt van, akik közül senkivel nincs közös témája, és hiába próbál beilleszkedni, nem megy neki.

2013. szept. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"Negativ, depressziv, sotet, rombolo, alcsony vibracios szint jellemzi oket. " 


„Jellemzően szabadjára engedik gyűlöletüket, mások eltaposásában lelik örömüket. Bosszúállóak. „ 


„Ehhez tisztázni kéne mi,vagy ki a sátán.  „


-Szerintem egy alacsony szintű boszorkányenergia. Pl. az „Alice Cooper” női (!) nevet felvevő rockzenész is erre csatlakozott rá.


„Gyülölködőek, gonoszak, arrogánsak .”


„Rossz a nézésük is.  „

A szem a lélek tükre, ha a te szemed nem tiszta, akkor te magad sem vagy tiszta. (ez egy fotóról nem feltétlenül ismerhető fel ; inkább ismerhető fel a közvetlen, eleven kommunikációban).


„Sátánisták alapvetően kétféleképpen lesznek:

-csalódtak az életben

-Olyan fiatal naív a gyerek, hogy ilyen szekták mint a spiritsoferidu stb magukbaszippantják vagy egy másik sátánista barát viszi be őket. „



„Ne felejtsük ki az állatok bántalmazásának élvezetét, főleg a divat-sátánista tini fiúk körében. „ - van egy új hozzájuk köthető társadalmi jelenség is, ami elsőre ennek (látszólag) pontosan az ellentéte!


„ eléggé "démoni" figura, és ártó szándékú „

-ennek egyik fedőneve a „spirituális háború”...amibe egy elkötelezett sátánistának mindenképpen be kell csatlakoznia:

először is a VÉRKÖTELÉK-kel kötelezi el magát, utána már egyre beljebb kerül ezekbe a dolgokba.


„olvasta a Bibliát és csalódott benne, meg úgy összességében a kereszténységben, és ezért ő inkább sátánista lett „

2013. szept. 25. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!