Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Beteges, ha kitalált személyek...

Beteges, ha kitalált személyekről fantáziálok?

Figyelt kérdés

Mostanában pl. a Naruto Shippuuden-ből Tobiról fantáziálok xd Meg néha elképzelem, h én is manga figura vagyok és járunk, meg ilyenek. De nem ez az egyetlen ilyen esetem, sztárokról is szoktam így képzelegni. Csak emiatt meg állandóan tiszta depressziós vagyok, mert tudom, hogy még ha arra, hogy egy hírességgel összejöjjek, van egy nagyon halvány kis esélyem, hiszem ők is csak emberek, egy anime szereplőjével sose jöhetnék össze :D És emiatt gyakran sírok...A való életbennincsenek olyan aranyos fiúk, mint az animékben/filmekben...

Ez nagyon beteges?

16/L


2013. dec. 26. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Látod ez a bajotok! Olyan kitalált és bugyuta álomvilágot kreáltok magatoknak, hogy annak élő ember nem tud megfeleni!

Komolyan 16 évesen manga szereplőkkel fantáziálsz és masztizol?- Jézusom!...

Aztán ne csodálkozz ha utána 25 évesen se lesz még rendes kapcsolatod! Szerintem gyorsan pasizz be, ezt komolyan mondom!

2013. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem beteges, addig amíg tudatában vagy annak ,hogy csak fantáziálsz. Akkor nem leszel depressziós és nem sírsz feleslegesen.

Minden embert elragadja néha az "álomvilág". Ne érezd magad furának e miatt.

Ha ennyire beleéled magad a dolgokba, ajánlom írj róla fanfic-et akkor utat engedhetsz a gondolataidnak.

Általában az ilyen dolgok akkor fordulnak elő amikor az ember magányos és kitalál magának egy olyan világot ami számára tökéletes.

Hidd el a valóéletben is vannak olyan fiúk, csak nehéz rájuk találni de ne add fel te is megtalálod saját "Tobidat".

2013. dec. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszi, sokat segítettél :) Tényleg elég magányos vagyok...Remélem, egyszer találok egy normális fiút :/
2013. dec. 26. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
én 20-on évesen fantáziálok kitalált figurákról. De nincs szexuális összefüggés, még történeteket is kitalálok nekik.Ettől még van rendes életem. A kitalált történetekben én nem is szerepelek. Tudom,hogy gáz de ez van.
2013. dec. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak kicsit elvont az a része, hogy mi miatt sírsz. Én is szoktam beleképzelni magam adott filmekbe, rajzfilmekbe, hogy én mit tennék, milyen is lenne, és a többi. De ez a természetes. Az embernek kell legyen fantáziája, és egy bizonyos szintű képzelete. Ha ez kimarad, pont olyan leszel, mint az első kommentelő. Az aranyos fiús részt én nem tudom megfejteni, mert én is az vagyok. De biztosan fogsz találni.
2013. dec. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 29. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!