Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok rólam a kézíráso...

Mit gondoltok rólam a kézírásom alapján?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, nem írok szépen, de bármilyen észrevétel jöhet. :) A tartalom nem lényeg, ez csak egy órai jegyzet, a tanár diktálta.



2013. dec. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy fiú vagy és max 15.
2013. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi
2013. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fekete vagy, és ronda.


Na de viccen kívül... Viszonylag rendezett, de türelmetlen vagy, és ahogy látom, jobb kezes.

2013. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az írás alapján mintha máshol járt volna az fejed, valamin ami nem hagy nyugodni
2014. jan. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat.


Hát azért nem mondanám, hogy minden igaz abból, amit gondoltatok. Először is lány vagyok és 20 éves (bár a jegyzet írása idején még csak 19 voltam). Valóban jobbkezes. Lassú, álmodozó típus vagyok, így nem szoktam türelmetlenkedni, csak ha nem érek rá várni, mégis muszáj (pl. vonatra váráskor, miközben otthon lenne dolgom). A rendezettség a gondolataimra és a kapcsolataimra jellemző, de mondjuk magam körül a szobámban nem tudok rendet tartani. Egy unalmas nyelvtanórán könnyen előfordulhatott, hogy máson járt az eszem. Hát ennyi. :) Még egyszer köszönöm! :)

2014. jan. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!